Yiğitalp in doğum günü ve F-TUG-ZEN hikayesi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Vayyy aksiyona bak helal:eyvŞu kısmı pek anlayamadım yorgunluk+yaşlılık işte:aytuğ TUG kangoo geçildimi noolduıslık
Geçen geçilen yok başkan,Basık Ekspres yoluna peşpeşe çıktık F/Kangoo önde ben arkasındaydım,Vahap arkamızdaydı zaten trafik fenaydı basmaya yer bulamadık 3 km sonra geri döndük,en kısa zamanda trafiğin az olduğu bir yerde çözeceğiz bu işi... :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen geçilen yok başkan,Basık Ekspres yoluna peşpeşe çıktık F/Kangoo önde ben arkasındaydım,Vahap arkamızdaydı zaten trafik fenaydı basmaya yer bulamadık 3 km sonra geri döndük,en kısa zamanda trafiğin az olduğu bir yerde çözeceğiz bu işi... :D

abi sen TUĞ'u yeni aldın, ben de arabamdan memnunum, o kadar masraf da yapıcam şimdi üstüne, KaRaHaN bizim kangooları almaya kalkmasın bu sefer? hehe

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sen TUĞ'u yeni aldın, ben de arabamdan memnunum, o kadar masraf da yapıcam şimdi üstüne, KaRaHaN bizim kangooları almaya kalkmasın bu sefer? hehe

Masraf çıkartmayın şimdi öylece canım yaa :)) 3 km eski plakanı görmüşsün işte USTAM demiyorda :) trafik felan o makası bende yesem inan fazla dayanmazdım zaten :))

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vayyy aksiyona bak helal:eyvŞu kısmı pek anlayamadım yorgunluk+yaşlılık işte:aytuğ TUG kangoo geçildimi noolduıslık

ABİ ben daha görmedim zaten geçildim makas yedim diyeni ne diyeyim ki :) hee ben diyorum he ustam he vahap siz geçtiniz ben seyrettim :))) napalım bu kangocular pehlivan pehlivan :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ABİ ben daha görmedim zaten geçildim makas yedim diyeni ne diyeyim ki :) hee ben diyorum he ustam he vahap siz geçtiniz ben seyrettim :))) napalım bu kangocular pehlivan pehlivan :)

yahu abi sen benim yazdıklarımı okumuyorsun galiba :D ben arkadan takip ettim diyorum ya :D

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

Yaw cahilliğime verin:aytuğbiz Antalya trafiksizliğinde unuttuk tabii bazı kavramlarııslıknedir bu makas olayı hocamhehekötü bişeymi:phani öğrenelimde bizde yapmayalımhehebu konuyu bir açarsanız bizi aydınlatırsanız pek bahtiyar olacağızhihikim kime makas attı onu hala çözemedim ama bu Usta'ysa ve hala uyumadıysaa:aytuğsüresiz banlandığımın resmidirıslıkamaaa bunun muhabbetine değer yaw bir daha nerede elime geçecek bu fırsat makas hahehe

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaw cahilliğime verin:aytuğbiz Antalya trafiksizliğinde unuttuk tabii bazı kavramlarııslıknedir bu makas olayı hocamhehekötü bişeymi:phani öğrenelimde bizde yapmayalımhehebu konuyu bir açarsanız bizi aydınlatırsanız pek bahtiyar olacağızhihikim kime makas attı onu hala çözemedim ama bu Usta'ysa ve hala uyumadıysaa:aytuğsüresiz banlandığımın resmidirıslıkamaaa bunun muhabbetine değer yaw bir daha nerede elime geçecek bu fırsat makas hahehe

Makas demek ; TUG un arkandan gelirken ustanın yanağından bir makas alıp uzamak demek :)

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Paşam bırak bu cool symbolcü ayaklarını ;) leş symbol kullanıyordum bende, kangooyla huzura erdim ;)

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Symbolcüyük Gardaş Sosyetenin Göz Bebeğiyiz hehe hehe

Kangoo Alırsam Sebebimsin Bunu Bilesin hehe hehe hehe

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
SerhanÇELİK;725506' Alıntı:
Symbolcüyük Gardaş Sosyetenin Göz Bebeğiyiz hehe hehe

Kangoo Alırsam Sebebimsin Bunu Bilesin hehe hehe hehe

Kocasinan Sanayii Sosyetesi tabi ;) al olum bi kangoo, aşiret gibi ailesiniz lan :D

HTC Wildfire S A510e cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi