Yoksa Siz de Emniyet Kemeri Takmamak İçin Uğraşanlardan mısınız?:)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
şehirler arası yolda kesınlıkle takmalı... genelde ölümcül hata oluyor çünkü... :eyv

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
şehirler arası yolda kesınlıkle takmalı... genelde ölümcül hata oluyor çünkü... :eyv

Gençlere iyi örnek olunması gerekli değilmidir Bilal hocam
;)Bakınız yukarıdaki öylesine alınmış 3-5 örneğe bu ölümlerin çoğu şehiriçinde olmuşlarhımm

Son düzenleme:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
şehirler arasında özellikle ve kesınlıkle takmalı yanı... şehiriçi de trafık akış hızına göre zamanla yerleşir... adamlar şehır dışında takmıyo da onu bi acil halletmeli dıyom, Fox aga...:eyv:cool:

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
kemer sadece öne fırlamayı engellemıyor, sağa sola savrulma ve dıreksıyon hakımıyetını kaybetmeyı de engellıyor... sağlam oturuyon koltukta yanı... tecrübeyle sabit... :eyv:bant

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
genellikle marşa bastıktan hemen sonra takarım ama bazen yeri geliyor malumunuz İst.trafiği :)) sıkıyor daha doğrusu sıkılıyorum peehh deyip atıyorum hemen çıt diye :D

ozk991

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arka koltuğa bile otursam takmaya özen gösteririm. Alışkanlık olmuş galiba. Allah göstermesin kaza bi kere olur. Takmak gerek.

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kontagı açıp göstergedeki ışıklar sönene kadar takmış oluyorum ve zamanda kaybetmiyorum :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kontağı çevirmeden yerini buluyor :) bazen trafikte bütünleşsekte takılı kalıyor:)

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Günlük şehir içinde takmiyorum uzun yolda takiyorum