yukarı katlanan ayna ve manuel aynaları otomatik yapma !!

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar , üstadlar açmış olduğum konu üzere aynaları öncelikle elektrikli hale getirmek istiyorum servis haricinde yapabilirsem yardımlarınızla. Daha sonrada yukarı katlanan üniversal aynalar yada BMW aynalarını uygun aparatlar (varmıdır?) bulabilirsem eğer uygulamak istiyorum..
Yapanınız , duyanınız , göreniniz , bileniniz varsa bi yardımcı olsa bea. 3 saattir internette araştırıyorum girmediğim site kalmadı bulamadım yaw :( ebay tarzı yabancı türkçe siteler dahil olmak üzere.. Allah rızası için hehe hehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kapılardaki ayna olan yere tesisat çekip elektrikli katlanır ayna alabilirsin kardeşim,düğmelerinide ayarlaman lazım,SLC nin VE RS de katlanır elektrikli ayna mevcut,fiyat konusunda sana yardımcı olacaktır,o bu işleri daha iyi bilir...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
onu bende istiyodum elektrikli ayna benimki ama otomatik katlanır degil servise sordugumda komple ön konsol sokulcek tesisat dosencek 2 milyara patlar sana demişlerdi.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
​Universal aynaların çifti en fazla 500 liradır Anıl...

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onu bende istiyodum elektrikli ayna benimki ama otomatik katlanır degil servise sordugumda komple ön konsol sokulcek tesisat dosencek 2 milyara patlar sana demişlerdi.

ya bu servisler varya .. akşam akşam kötü konuşmayım yhaa çok sinirli herşeye pahalı pahalı alıştırmışlar kendilerini ne sorsak illa o tesisat bi değişecek.. yarabbim yaaaww !! 2000 tl'ye araba alıyoruz sanki.. ya sabır.

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapılardaki ayna olan yere tesisat çekip elektrikli katlanır ayna alabilirsin kardeşim,düğmelerinide ayarlaman lazım,SLC nin VE RS de katlanır elektrikli ayna mevcut,fiyat konusunda sana yardımcı olacaktır,o bu işleri daha iyi bilir...

ustam gezinirken bide tesisatın araçta hazır olduğunu söyleyenler felan gördüm.. arka hoparlör , elektrikli ayna , cam açma düğmesi ledi , gibi.. aslı varmıdır acaba.. sen bilirsin.. yada nasıl öğreniriz tesisatın olup olmadığını ?? bi yardımcı oluver kardeşine ya. senin mahallenin çete liderisin nede olsa hehe hehe sorar öğrenirsin bir şekilde.. aracım 2011 extreme modeli
saygılar..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Universal aynaların çifti en fazla 500 liradır Anıl...

abi servis işte ne bekliyorsun :D sana verdigim orjinal megane 2 kornaya 90 tl çeken adamlardan ne beklersin :D 6 tl tlik kornaya 90 tl cekiyorlar :D ben dua ediyorum 5 milyar cekmediler :D

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi servis işte ne bekliyorsun :D sana verdigim orjinal megane 2 kornaya 90 tl çeken adamlardan ne beklersin :D 6 tl tlik kornaya 90 tl cekiyorlar :D ben dua ediyorum 5 milyar cekmediler :D

al bendende o kadar.. yalandan paçalıklara 185 TL istermi bi insan evladı yhaa.. paçalıklarıda bi görsen yemin ediyorum 20 cm ya sanki 4*4'e takacaz :pislik (abi bunlar orijinalmi ? burası servis kardeşim ! anladım abi şimdi daha iyi anladım :sinirli:sinirli:sinirli )

DURUM BU !!

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Ayna için ​tesisat olmasına ne gerek var,otomatik cam butonundan elektrik çekersin olur biter...

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
al bendende o kadar.. yalandan paçalıklara 185 TL istermi bi insan evladı yhaa.. paçalıklarıda bi görsen yemin ediyorum 20 cm ya sanki 4*4'e takacaz :pislik (abi bunlar orijinalmi ? burası servis kardeşim ! anladım abi şimdi daha iyi anladım :sinirli:sinirli:sinirli )

DURUM BU !!

adamlar bana orjinal xenon farı far yıkamada dahil 3.5 milyar cektiler iscilik ıvır zıvır 4 milyar dedi :) tabi ben sövdüm cıktım düsünsenize normal d2s xenon farı 3.5 milyara takıcaklar :D servis böyle kazıkcı babam gitmiş servisten 75 tl ye silecek almıs ya dedim kafayımı yedin peder 10 tl lik silecek alınırmı 75 e bi daha zaten serviste yaptırmayız bisey..

Ayna için ​tesisat olmasına ne gerek var,otomatik cam butonundan elektrik çekersin olur biter...

abi kim yapar acaba onu elektrikli zaten benim katlanır olarak yapılması mümkünmiki peki servisin dediginin dısında ? bende istiyorum cunku her park ettigimde mutlaka katlarım aynaları