yukarı katlanan ayna ve manuel aynaları otomatik yapma !!

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Anıl senin aynaları katlanır üniversal olanlarla değiştirmen lazım yada orjinal katlanır aynaları yurt dışından getirtirsen ucuza mal edebilirsin,Aytuğ başkana müracaat et...

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayna için ​tesisat olmasına ne gerek var,otomatik cam butonundan elektrik çekersin olur biter...

ustam yani aşağıdaki ürün olursa ve bide katlanır ayna olursa işlem tamammı diyosun yani !!

eBayISAPI.dll

:eyv:eyv

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur abi coupeye takmıştı manuel olanlardan elektrikli olanların fiyatına baya bi tuzlu diyodu onunla bi görüş derim

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anıl senin aynaları katlanır üniversal olanlarla değiştirmen lazım yada orjinal katlanır aynaları yurt dışından getirtirsen ucuza mal edebilirsin,Aytuğ başkana müracaat et...

tamam abi sagol bi goruseyim ben aytug agayla eger 300 500 tl felansa yaptırırım ama öyle 1 milyar felansa girişmem hiç :eyv

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
ustam yani aşağıdaki ürün olursa ve bide katlanır ayna olursa işlem tamammı diyosun yani !!

eBayISAPI.dll

:eyv:eyv
​Bununda çıkması yutdışından temin edilebilir...

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Bununda çıkması yutdışından temin edilebilir...

yok okey zaten resimdeki ebayda çıkma olarak var ilanda alınma bir resim.. benim demek istediğim olay bu parça ve üniversal aynadanmı ibaret diyorsun ustam..

saygılar yüce sahip :) :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekin, SLC ve renaultsport Aytuğ kendileri değiştirdiler aynaları sana yardımmcı olurlar biz ne desek boş detaylar onlarda ya konuya yazmalarını bekle ya da PM at...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
yok okey zaten resimdeki ebayda çıkma olarak var ilanda alınma bir resim.. benim demek istediğim olay bu parça ve üniversal aynadanmı ibaret diyorsun ustam..
Evet bu parça ve katlanır aynada iş bitiyor,birde sağ kapıyada tesisat çekmek icap eder...

tekin39209

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekin, SLC ve renaultsport Aytuğ kendileri değiştirdiler aynaları sana yardımmcı olurlar biz ne desek boş detaylar onlarda ya konuya yazmalarını bekle ya da PM at...

attım üstad SLC'ye bakalım bekliyeces artık yinede teşekkür sizede destekler için..