Zeytinyağı Nasıl Çıkar

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Şu an marketlerde oldukça ucuza satılan Aspirix adı altında bir ürün mevcutmuş. Bizim hanımda onu önerdi. Herşeyde kullanıla biliyormuş. Öyle dediqw

anneme söyleyeyim de bir araştırsın aspirix'i :D kıhkıh belki evde işine yarar.

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hepinize cevaplarınız için ayrı ayrı teşekkür ederim :) 2 günlük bir uğraş sonucunda bu beladan kurtuldum. koltukları ve döşemeyi zaten sökmüştüm :) Döşemeyi dama çıkarttım. arkasından halı yıkama makinesini de makinenin temiz su haznesine sıcak suyu doldurdum. Üzerine burada okudugum üzere Fairy bulaşık deterjanı ve kosla halı şampuanı ekledim. önce ilaçlı suyu döşemeye yedirip 15-20 dk sonra çektirdim. bu şekilde 5-6 tekrardan sonra döşemeyi güneşe çıkarttım 2-3 saat te güneşe kaldıktan sonra baktım kusma da yok :) arabayı topladım Ne yağ kokusu ne yağ izi şu an hiçbir yok :) Başınıza gelirse eğer imkanınız ve vaktiniz varsa kendiniz halledebilrisiniz. :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Okurken ben yoruldum:aytuğUmarım bu kadar kimyasal zarar vermemiştir döşemeye geçmiş olsun:eyv

ibrahimozkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Okurken ben yoruldum:aytuğUmarım bu kadar kimyasal zarar vermemiştir döşemeye geçmiş olsun:eyv
halbuki detaylara inmeden yazdım ya :) birde detaylar olsa demekki bi roman çıkar :D gözle görünür bir zararı olmadı ama ilerleyen zamanlarda olursa ona da birşey diyemem :) bekleyip göreceğiz

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağ Hele'ki Zeytin Yağı Kendiniz Çıkarmaya Boşuna Uğraşmayın Çıkmaz, En Yakın Oto Yıkamacıda Soluğu Almanız Daha Verimli Olacaktır :eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun

3 lt degil 5 lt degil püffff iyi kurtarmissin Kardeşim Ellerine saglik Birdaha kusarsa şayet Ermenek barajinda yikarsin Artik :)

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi