ZLZ Coupe & BF Coupe Trakya Yollarında Rolling

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
ZLZ nin Barzo performans filtre kiti herkese yeter...:D

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi makara geçtiniz, aytuğ benden çok eğlenmiş belli...Bir dahakine onu 40 beygir düşük bir arabayla beklerim, ona ne sardıdırım allah bilir. Sayın seyirciler, gördüğünüz üzere benle yarışan herkes gariban, motor contaları yanık, yok barzo sistemler...Bir lord öğrenci Evren, herşeyi orjinal takar, motul yağ kullanır. Halen de iddia ederim, ki elimde de videoları var. ZLZ coupe BF coupe'den daha iyi yürümüyor. Neredeyse aynılar, beni geçtiği videolar, ki 2 tane birincisinde vites kaçırdım, burakdinler şahidimdir. Yani anlattığım şey şu, aramızdaki farklar pilotajdan kaynaklanan farklar yoksa arabalar arasında fark yok. Kimsenin kupa aldığı, verdiği yok...Konuşan motor güçleri ve torklar...Benim samimiyetime göre yorumları çok da abartmadan yaparsak sevinirim. Sonuçta, ne olursa olsun arkadaşlık hudutları dahilinde esprilerimizi yapmamız gerektiğini unutmayalım. Bu site beni geçenleri videolarıyla kaynıyor. Bir kere alınganlık yapmadım, bu konuda ne kadar geniş ve kompleksiz olduğumu çoğu kişi bilir. Ama bu düzeydeki genişliğimi fırsat bilip, sınırlarımı da zorlamamak az biraz aymazlık değil mi?. Espri yapılır ve hatta sonuna kadar beraber yaparız(örnek konu: tahtelbahir'e açık davet by SLC) ama hakaret olmaz. Diğer bir çok sitede sadece lahana lafına, kompleksli adamların birbirlerine öldüresiye girdiklerini duyarsınız (ki bu onların düzeysizliği) son olarak demek istediğim şu ki; sadece specleriniz barzo kalsın, yansıttığınız kişilikler değil...Hürmetler, sevgiler...

Son düzenleme:

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZLZ Coupe şu anki durumuna göre gayet iyi gitmiş,
MaşAllah iki Coupeyede... qw

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seviyesin de güzel eğlence,güzel makara olmuş.

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hey maşallah 2 araçta gayet iyi yürümüş. ZLZ ye de ayrı maşallah 61 in gücüyle iman power ne varsa basıyor hehe IDE de gayet iyi yürüyor ZLZ nin ensesinde her daim :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi makara geçtiniz, aytuğ benden çok eğlenmiş belli...Bir dahakine onu 40 beygir düşük bir arabayla beklerim, ona ne sardıdırım allah bilir. Sayın seyirciler, gördüğünüz üzere benle yarışan herkes gariban, motor contaları yanık, yok barzo sistemler...Bir lord öğrenci Evren, herşeyi orjinal takar, motul yağ kullanır. Halen de iddia ederim, ki elimde de videoları var. ZLZ coupe BF coupe'den daha iyi yürümüyor. Neredeyse aynılar, beni geçtiği videolar, ki 2 tane birincisinde vites kaçırdım, burakdinler şahidimdir. Yani anlattığım şey şu, aramızdaki farklar pilotajdan kaynaklanan farklar yoksa arabalar arasında fark yok. Kimsenin kupa aldığı, verdiği yok...Konuşan motor güçleri ve torklar...Benim samimiyetime göre yorumları çok da abartmadan yaparsak sevinirim. Sonuçta, ne olursa olsun arkadaşlık hudutları dahilinde esprilerimizi yapmamız gerektiğini unutmayalım. Bu site beni geçenleri videolarıyla kaynıyor. Bir kere alınganlık yapmadım, bu konuda ne kadar geniş ve kompleksiz olduğumu çoğu kişi bilir. Ama bu düzeydeki genişliğimi fırsat bilip, sınırlarımı da zorlamamak az biraz aymazlık değil mi?. Espri yapılır ve hatta sonuna kadar beraber yaparız(örnek konu: tahtelbahir'e açık davet by SLC) ama hakaret olmaz. Diğer bir çok sitede sadece lahana lafına, kompleksli adamların birbirlerine öldüresiye girdiklerini duyarsınız (ki bu onların düzeysizliği) son olarak demek istediğim şu ki; sadece specleriniz barzo kalsın, yansıttığınız kişilikler değil...Hürmetler, sevgiler...

Abi bişey yazmıcaktım ama arkadaşlarımız yanlış anlar diye en azından bu yazı üzerine bana söz hakkı doğduğunu düşünüyorum. Sanırım arkadaşlar bütün videoları izlediler. Defalarca denedik. Hadi pilotaj farkı var diyelim. 5. viteste aynı anda gazladık ve zlz yine ufak ufak ayırdı (ayırdı diyorum çünkü bunu geçmek anlamında kullanıyoruz ve geçmek kelimesi lugatımızda nerdeyse hiç yok artık). Ben yalan dolan asla bilmem söylemem söyleyeni de sevmem. Çok şey yaptırmak istiyordum ama yapamadım. Contam yanık inanmayanlar gelsin termostatı gözünün önünde takayım ve çok değil 5 dk çalıştırayım arabayı ve görün fokurtuyu. Fan açıyormu açmıyormu veya ne zaman açıyor. Yağ bakımından bile huylandınız. Kimse arabasının kusurunu ilerde satarken sıkıntı olmasın diye göstermez. Ben önceki aracımın km sini bile düşürülmüş halini değil araştırıp orjinal halini yazan bir adamdım. Her neyse çekip yağ çubuğumu gösterdim içindeki yağ ne kadar ne durumda gördünüz. Filitremi tamamen kendi ellerimle ısı izolasyonu yaptım. İşe ne derece yaradı bilinmez. Egzozum 1.6 megane egzozu param olmadığından değiştiremedim orjinali çok pahalı 550 tl filan. Aracımda lpg kiti var ve rica etmeme rağmen yancısız çıkma teklifim kabul görmedi vicdanen rahatsanız bence sorun yok dedim :eyv Manifoldu ve kelebeği işlettiniz sitede yazanlara her söylenene inanma dediniz. Ben akşam eve geldiğimde öğrendim manifoldu işletip kaputun arkasını hava alsın diye kaldırdığınızı. 15" jantlarıma mana buldunuz gelin birer lastik sökelim bakın fark varmı dedim sökmediniz :) Bende geri vites olmaz ne zaman ne şartta derseniz zlz hazır. Ama böyle kızılıp küsülecekse bende oynamıyorum. Burda söylenen bişey yok. Alınganlığın hele hele hiç anlamı yok. Ben Mustafa abi ile de Eren ile de denemelerimde neler söylendi. Hepsine gülüp geçtim. Değmez kalp kırmaya. Ben kimsenin arabsına bitik leş hurda demem eğer çok samimiyetim yoksa nazım geçmiyorsa. Şota nın lahana turşusunu yediler lafına veya Aytuğ un dolma sarar lafına alınıyorsan bi daha denemem senle abi. Söylemek istemiyordum ama bunları da konusu açılmışken söyleyeyim:
Anadolu yakasında buluştuğumuz akşam da antenimden jantlarıma kadar demediğini bırakmadın. Kelam etmedim kırılma ilk defa görüşüyoruz diye. Bireysel sitemlerim oldu bazı arkadaşlarımıza ama forum ortamına yansıtmadım. Ardından konuşmuş gibi olmayım diye ve lüzumu doğduğundan yazıyorum şimdi. O anten ne öyle taksana benimkisi gibi sparco bak ne güzel görünüyor vs demiştiniz. O jantlar ne öyle onları takan adamın gözü görmüyormuydu demiştiniz. Ben taktım nesi var ki diye sormuştum ama çok ağırıma gitmişti o sözünüz. Halil abi şahit o gün söylediklerinize. Daha varsa da hatırlamıyorum.
Sözlerim birilerinin başını ağrıtırsa veya kalbini kırarsa şimdiden zür dilerim hem kendi adıma hem de dolaylı olarak neye karıştım sebep oldumsa işte.
Son bir ricam lütfen bu teneke parçaları için birbirinizin kalbini kırmayın. Yokluklar içinde çoğumuz bişeyler yapmaya çalışıyor ve öyle veya böyle lütfen olumsuz görüşlerinizi kendinize saklayın. İlla söyleyeceksenizde şöyle olsa daha mı iyi olurdu sanki şeklinde yumuşakça söyleyin. Siz daha iyi bilirsiniz akıl vermiş gibi olmak istemem :)
Cümleten keyifli forumlar dilerim ve tekrardan özür dilerim herkesten :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Denemelerden sonra yapılan yorumlar hiç bir zaman ciddiye alınmadı bu ailede,her zaman ince bir mizah ile kırıcı olmadan makarası yapıldı,kimse kırılmadı kimse alınmadı,bundan sonrada böyle olacak inşallah...:eyv

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
sözelen sözlere cok takılmamak gerekir bunlar artniyetsiz makara olsun diye söleniyor
gecilene herzaman ince dokunuslar olabilir
ben sahsen eglendim ama herkes eglensin isterim:D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla çok üzüldüm yazılanlara ,aslında güzel cevabım var ama yalnış anlaşılma olur diye tekrardan yazmıyorum açıkcası...
eğlenceli bir gündü ve aytuğla beraber arabada çok eğlendim diyebilirim :D ( BİRDE VİTES DEĞİŞİMİNDE GAZ YERİNE FRENİ KÖKLEMESEYDİM TAM SÜPER OLACAKTI hehe ) ( artık karar verdim ben denemelere çıkmayacağım ve aytuğdan rica edeceğim saa sanki 10 hp daha alıyor :) aytuğla )