Zlz coupe latİf usta

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
moruk sende bu iscilik ve ozen olduktan sonra icin rahat olsun. Unutma altin camur icindede altindir
yuru be kim tutar seni

CanCaloz

Can ALBAYRAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı işler :) namınızı duyduk resimlerdede gayet güzel görünüyor işçilik bence ;)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana kalsa cumartesiye kadar foto çekmemde Aytuğ başkan fena darlıyor :D Bugün halledecez bu işi :) Şu an ZLZ nin camlarına film çekiliyor. Dün emmiye de söyledim. Bu paraya bu şartlar altında daha iyisi olamazdı diye. Abdullah abiyle de konuştuk ellerinize sağlık diye helalleşip ayrıldık. Tekrardan teşekkür ederim emeği geçen fikirleriyle, el işçiliğiyle bana yol gösteren herkese :eyv

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif ustam ver gazi yanmasin.

Arkadaslar foto paylasimi icin henuz erken. su an ic kisimda ve davlumbaz gibi sis gibi bir takim eksiklikler var. Bitsin paylasacagim rahat olun.

Benim aylardir sakladigim arabayi Latif 2 satirda soyleyiverdi sagolsun:) Cani sagolsun.

Arac 2.0 f7r williams. kendi motoru hasat diye kendi f7r motorumu koydum. kendi rengine boyadi Latif ista sagolsun

Gelismeler detaylar fotolar cok daha sonraya...

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaa sorma yaa caktirma:) :)

Bugün karşıya geçebilirim
Tekrar tıpkı eskisi gibi sarılalım birbirimize
Bırakalım inadı 12 3
Tipim değilsin ama seviyorum seni *** **:D

Moderatörün son düzenlenenleri:

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif ustam ver gazi yanmasin.

Arkadaslar foto paylasimi icin henuz erken. su an ic kisimda ve davlumbaz gibi sis gibi bir takim eksiklikler var. Bitsin paylasacagim rahat olun.

Benim aylardir sakladigim arabayi Latif 2 satirda soyleyiverdi sagolsun:) Cani sagolsun.

Arac 2.0 f7r williams. kendi motoru hasat diye kendi f7r motorumu koydum. kendi rengine boyadi Latif ista sagolsun

Gelismeler detaylar fotolar cok daha sonraya...

Tam proje olmuş o zaman merakla bekliyoruz :eyv

Son düzenleme:

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2. vites 30 km gazı tapaladığın zaman direk kesicide gidiyor araba
Aynı benim 1. vitesim gibi :D

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
latif ustam ver gazi yanmasin.

Arkadaslar foto paylasimi icin henuz erken. Su an ic kisimda ve davlumbaz gibi sis gibi bir takim eksiklikler var. Bitsin paylasacagim rahat olun.

Benim aylardir sakladigim arabayi latif 2 satirda soyleyiverdi sagolsun:) cani sagolsun.

Arac 2.0 f7r williams. Kendi motoru hasat diye kendi f7r motorumu koydum. Kendi rengine boyadi latif ista sagolsun

gelismeler detaylar fotolar cok daha sonraya...
yaw eros nerden bileyim sakladigini k. Bakma ya bilseydim soylemezdim hakkini helal et