Zlz coupe latİf usta

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hhahaha sır gibi saklanan araç çıktı piyasaya:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif usta eline sağlık biliyordum ama söylememek için çatlıyordum ohh rahatız artık :D Eren ayıp ettin clio cu oldun olum sen cliEren :D

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar latif usta kimdir?siz kendi aranızda yzıyorsunuz. biz tam anlamayadık?yetkili serviste çalışan bir boya ustası mı?yoksa kendi atölyesi mi var? nasıl ulaşılır?dükkanın ismi nedir?

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arka tamponuda sen boyamadınmı yoksa latif usta öyleyse getirip tekrar sana boyatırım başkasına elletmem,bu arada öyle tipler varki ben şimdik arka tamponu boyattım dedim ya hemen başlarlar arkadan darbe aldı demeye millet yeterki açık bulsun ...boşver sen rahat ol bizler seni biliyoruz beğenmeyende gitsin kendi ustasına yaptırsın..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar latif usta kimdir?siz kendi aranızda yzıyorsunuz. biz tam anlamayadık?yetkili serviste çalışan bir boya ustası mı?yoksa kendi atölyesi mi var? nasıl ulaşılır?dükkanın ismi nedir?

Konuyu açan latif usta zaten pm atıp bilgilerini alabilirsin...:eyv

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim arka tamponuda sen boyamadınmı yoksa latif usta öyleyse getirip tekrar sana boyatırım başkasına elletmem,bu arada öyle tipler varki ben şimdik arka tamponu boyattım dedim ya hemen başlarlar arkadan darbe aldı demeye millet yeterki açık bulsun ...boşver sen rahat ol bizler seni biliyoruz beğenmeyende gitsin kendi ustasına yaptırsın..
valla bılmıyom araban badayda boyandıysa ben boyamısımdır

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aa beyaz megane rs arka çatlak tamponunu merdan başka yere göndermediyse sen boyadın :D

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haydi bakalım f7r williamsı bekliyoruz merakla :eyv

Görkem

Bilgi Girilmemiş
İnadina rfcden gelen elemanlara indirim var begenmiyenin arabasini tekrar para almadan boyarim

Ufak tefek İŞlerede para alinmayacak anasini satayim :d

Latif usta sinirlendi ve kampanyalara başladı. Helal olsun usta sana :eyv
Sırada ben varım kampanyadan faydalanmak istiyorum :bravo