Zlz coupe latİf usta

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi boyadıgın yer makina vurunca boyandıgı ortaya cıkarmı ?

latif_usta

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi boyadıgın yer makina vurunca boyandıgı ortaya cıkarmı ?
parÇaya gore parca hasarli İse cikar macun İŞlemİ olucagi İÇİn ama macun İŞlemİ olmassa cikarmam sifir parcadada boyandigi anlasilmaz ona gore boyarim merak etme

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
parÇaya gore parca hasarli İse cikar macun İŞlemİ olucagi İÇİn ama macun İŞlemİ olmassa cikarmam sifir parcadada boyandigi anlasilmaz ona gore boyarim merak etme

hmm sagol abi bundan sonra sana boyatırım madem cıkmayacak boya.

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Latif,

Hacı benim komple boyandığını değil arabayı saklıyordum milletten:) Herşeyi ile bitsin öyle söylecektim. Yoksa Allah'ın bildiğini kuldan saklayacak değilim. 92 model araba tavan dahil komple boyattım. Tek kapı spor araçların hepsi ilede mukayese edilir. Benim diyen arabaların 10 tanesinin 9undan çok daha iyi durumda.

Bak germe beni:)

Bu arada Onur Bey'de siparişi verdi tavan çıta kopçalarını komple yeniliyorum hacı :)

İncik boncuğa daldık iyice anlayacağın...

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Biz zaten senin williams aldığını biliyorduk pulatın renk seçimi belli olduğu günden buyana dertlenme yani :D :D

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yav arabayı saklasan nolcak saklamasan nolcak
eksikler var diyemi koymuyosun resim biz ne fotolar koyduk camur içinde arabalar söküp dagınık vaziyette:D
spor arbada eksik bitmez bence koy fotoları o bakımdan

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes o arabanin en ufak civatasina kadar sokuk halini bile biliyor. Ben fotolari bitince bir defada paylasmayi istedim oylede dusunuyorum. Foto paylasmadan sagda solda forumlarda
williams aldim williamsim var demekte anlamsiz geliyor sakliyorum arabayi hepsi bu:)

Ne halde olursa olsun ben arabayi itina ile topladim toplarkende hicbirseyi uydurma yada yan sanayi kullanmadim. Kapikilit fisegini tutan metal masa yan sanayi 5 liraya yurume mesafesinde varken gittim ikitelliden cikma ama orj aldim. Orj dosemeleri koltuklarin iskeleti kizaklari sorun vardi. cikma iskeletini bul kumaslari orj adam et vs 2 sparco parasi hacadim. Simdi kafa direksiyon kule gergisi ve jantlara kilit. Malzemeleri calan namussuz onlarida calmis malesef.
:)

Bir tek akslarim custom oda megane nin tasiyicilarini kullandigim icin ( williamsinkilere olabilecek max disk boyu megane kadar degil. Hersey daha iyi durabilme adina)

Gezdigim sanayiler
Umraniye
Bostanci
Goztepe
Kartal
Maslak
İkitelli
İzmit

Bu arada Aytug direk senin postun altina bu kadar uzun yazdim ama lafim direk sana degil kardesim. :)

Son düzenleme:

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunların cogu gorulmeyen yerlerde yinede dıstan bir foto konur icabında:D

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eren ne zaman satıyorsun peki:D