ZLZ Coupe Starting...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yav Merdan ustaya giden öğrenir ona lafım yok :D Dün akşam benim arabayı seyir halinde görmüşler. Ruhsatı bıraktığıma pişman oldum şimdi...

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emmi yer Bostanci sanayi. arkadasinin dukkada hazirlandi firinda boyandi. Ben Latif ile konusayim istersen?

Gokhan renk acimi guzel ama ruhsatta sorun yasayacaksiniZ:) Baday degil disarda firinda Latife daha ucuza hallederdik.

Ruhsatta herhangi bir sorun olmaz Eren :eyv Artık ruhsatlarda renkler ana başlıklar altında toplanıyor. Ben arabayı ilk aldığımda ruhsatta Monako mavi yazıyordu. Sonradan plaka değişince 2 yaprağınıda değiştirdim. Yeni ruhsatta sadece mavi yazıyordu. Sordum böyleydi neden değişti diye? Sistemde renkler girilirken çok fazla renk çeşidi olduğundan sorunlar çıkıyormuş muayenede vs. O sebeple ana başlıklar altında toplanmış. Mesela turkuazda olsa, lacivertte olsa ruhsatta mavi diye geçiyor :) O değilde rengide çıtırdan söyledim sanki hehe

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her renge göre ruhsat var adamda:D

dikkat edinde gbtsinde parantez icinde lacivert yazmasin:) ben megane alirken lacivert yaziordu parantez icinde ruhsat degisti direk mavi yaziyordu ama gbtsinde lacivert devam ediyordu. avlanmayinda ayakustu:D

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merdan gazlamistir zlz ile:p ilerdeki kendi yikamacilarina gitmistir belki??

uniquel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arac mavi mi simdi bunu mu anlamaliyiz?

Racing blue? :D

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cingene pembesi:D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merakla rengi bekliyorum hayırlı olsun şimdiden :)

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
GBT yi nerden sorguluyoruz Eren? Yarın merdan ustanın yanına gidecem döşemeleri alıp kaplamaya bırakacaz arkadaşla. Neyse ne ettilerse ettiler. Plakaya ceza başıma iş açmasınlarda bide cumartesi dedikleri gibi hazır olsun gerisi mühim değil. Renk racing blue değil bu arada :D

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pulat

1) rengi biliyorum burda yazdıkların beni etkilemez
2) gbt olayına anca polisler ellerindeki zımbırtı ile bakabiliyorlar (e devletten bir bak plakana ön fikrin olur)
3) cumartesiye çıkarsa çok erken çıkmış olur bence.
4) benim boya badana pasta vs işlerim bitti:) İncik boncukların hepsini takayım yukatıp güneş gözlüğü ile bakacağım arabama:D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pulat

1) rengi biliyorum burda yazdıkların beni etkilemez
2) gbt olayına anca polisler ellerindeki zımbırtı ile bakabiliyorlar (e devletten bir bak plakana ön fikrin olur)
3) cumartesiye çıkarsa çok erken çıkmış olur bence.
4) benim boya badana pasta vs işlerim bitti:) İncik boncukların hepsini takayım yukatıp güneş gözlüğü ile bakacağım arabama:D

Eren;

1- Zaten amaç latife yoksa mavi tonları işte seçenekler az :)
2- E-devlette de mavi yazıyor
3- Cuma veya en geç cumartesiye bitiririz dediler iyide olur arabasız zor oluyor
4- Güneş gözlüğüde ayrı masraf almak gerekecek şimdi :D