ZLZ Coupe Starting...

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pulat olay yetiştirilmesi değil komple 2 gündede boyanır olay işçilik. Atılan astar akrilik mi sentetik mi? akrilik çabuk kurur ama sentetik işin kaliteli şeklidir;) astar kendi kuruması makbuldur iş yetişsin dite ısıtıcıyla kurutulabilir vs vs bir ton kafa ütüsü çıkar.. 1 kg kutusu 20 Tl yede vernik var 40 Tl yede. Boya kg 35 40ada var 140ada:D

akzo nobel 40 lirayken kgsu standox 140 lira en basitinden :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben detaylardan pek anlamam Eren. Güzel düzgün olsunda parası pulu çok dert değil dedim ben. Sonuçta birkaç boyanın karışımından elde edilen bir renk ve diğer emsali renkler gibi soluk değil. Boya kodunu verdik. Ona göre bişeyler olacak işte. Bu halinden kötü olmayacak o garanti :D Baday da boyanırsa 2100-2200 tutar dedi Merdan usta. Dışarıda bizim boyacı kendi yerinde yaparsa 1600 e olur deyince fark etmez aynı kalite ve işçilik olacaksa olur dedim. Hayırlısı bakalım.

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı dışardan mı boyuyorlarlar?yani nereleri sökülecek?

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YAA bı uslu dursana sen alla alla
ben arabayı satcam dıyorum sen Coupelere asık edıyorsun hehe
tam utucusun yaa :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boyaya Apo usta hazırlarsa 10 numara olur..

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haydi hayırlı olsun :D

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla kim hazırlar ne eder bilemiyorum ama arabayı Büyükçekmece civarında görmüşler. Böyle giderse boya işi orda yatar gözümün önünde olsun daha pahalı olsun a dönebilir iş. Bakalım mantıklı bir açıklaması varmı?

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyükçekmece mi? Hangü gün saat kaç gibi? Bence gören yanılıyor olabilir. En basitinden cumartesi saat 14:00 15:00 gibi kapının önündeydi..

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesi alşam saat 22 civarlarında görülmüş. Hatta gören de engingti nickli arkadaşımız. İnşallah yanılıyorumdur. Ruhsatı anahtarı vs vs ne varsa bıraktım işte. KGS ye kadar.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracin Çok gÜzel olacak gİbİ gÖkhan sonuÇlarini beklİyoruz İnŞallah harcadiĞinin karŞiliĞini alirsin. AraÇla gecelerİ gezİyorlarsa sikinti olur allah gÖstermesİn ezerlerİ bİrİnİ baŞina İŞ aÇilir rİsklİ İŞler