ZN Kangoo yakıt Tüketim Testine Başlandı.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 Çift ayakkabı olmasaydı, ağırlık fazla olmazdı .

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok iyi şehir içinde, bende bi taktik istiyorum bu konuda..:)

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tebrikler:eyv İstanbul trafiğinde 5.8 takdir edilir hem de yol şartları kaynaklı bazı aksaklıklar yaşadığınız halde. hava biraz daha sıcak olsaydı 5.3-5.5 civarı olabilirdi:)

Son düzenleme:

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer ki normal kullanım yerine sürekli açık olabilecek yollardan gitmeyi seçseydik bu değerler 5,2 lere kadar çekilebilirlerdi zannediyorum :D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar eğer bu gün sadece ama sadece yol açık olsaydı inanın direk söylüyorum 5.0 lt ye indirirdim ama yol izin vermedi :( üstelik düşünün 100 km hakkımı bile kullanamadım.5.7 ile şirinevlere girdim 5.8 le türbedeydim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
3 gün sonra ortalama 8 olur...:D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer ki normal kullanım yerine sürekli açık olabilecek yollardan gitmeyi seçseydik bu değerler 5,2 lere kadar çekilebilirlerdi zannediyorum :D

Arkadaşlar eğer bu gün sadece ama sadece yol açık olsaydı inanın direk söylüyorum 5.0 lt ye indirirdim ama yol izin vermedi :( üstelik düşünün 100 km hakkımı bile kullanamadım.5.7 ile şirinevlere girdim 5.8 le türbedeydim

emeklerinize sağlık arkadaşlar:eyv şartlar azıcık uygun olsaydı 5 leri zorlardınız eminim ama boşuna İstanbul trafiği denmiyor, her köşe başında ayrı bir sürpriz:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 gün sonra ortalama 8 olur...:D

hehehehehehe

Akşam trafiğinde Göngören, Davutpaşa, Merter istikametinde bir kaç müşteriye uğradım. Oradan Bağcılar - Kabataş tramvay hattını takip ederek bir başka müşterime uğradım Bağcılar'da. Ordan da Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan evime geldim. Ortalama 7 küsürlerde miydi neydi :sinirli:sinirli:sinirli devirli de kullanmadım halbuki ama trafikte özellikle yokuş çıkarken çok dur kalk yaptım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
hehehehehehe

Akşam trafiğinde Göngören, Davutpaşa, Merter istikametinde bir kaç müşteriye uğradım. Oradan Bağcılar - Kabataş tramvay hattını takip ederek bir başka müşterime uğradım Bağcılar'da. Ordan da Bahçelievler sınırları içerisinde bulunan evime geldim. Ortalama 7 küsürlerde miydi neydi :sinirli:sinirli:sinirli devirli de kullanmadım halbuki ama trafikte özellikle yokuş çıkarken çok dur kalk yaptım.
Bunlar iyi günlerin... :D