ZN Kangoo yakıt Tüketim Testine Başlandı.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
gaz pedalının altında arıcılık falan mı yapsam diye düşünmüyor değilim :D
Sen Murat abinle bir kaç gün daha gez kardeşim,gezerken de kamerayı yola tutma direk sağ ayağını çekmeye bak...:D

APQLYQN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar eğer bu gün sadece ama sadece yol açık olsaydı inanın direk söylüyorum 5.0 lt ye indirirdim ama yol izin vermedi :( üstelik düşünün 100 km hakkımı bile kullanamadım.5.7 ile şirinevlere girdim 5.8 le türbedeydim
abi
ozaman bizde anormallik var :)
benim araç 7.8 den aşağı düşmüyor şehir içi bizede taktiğini verde dua edelim sana :dans

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi
ozaman bizde anormallik var :)
benim araç 7.8 den aşağı düşmüyor şehir içi bizede taktiğini verde dua edelim sana :dans

tabiki kardeşim bah vahap kardeşim geldi ve öğrendi RFC test pilotundan dersi aldı sende birgün gel 100 km test dersi al ücretsiz mutlu kal :)

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gaz pedalının altında arıcılık falan mı yapsam diye düşünmüyor değilim :D

vahapcım KaRaHaN abin kolay olunmuyor eğer ben RFC test pilotu olabiliyorsam emin ol bende zamanında çok benzin ve km harcadığımdan zamanla sende kendi rolantini bulursun önemli olan bu acele etme.

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vahapcım KaRaHaN abin kolay olunmuyor eğer ben RFC test pilotu olabiliyorsam emin ol bende zamanında çok benzin ve km harcadığımdan zamanla sende kendi rolantini bulursun önemli olan bu acele etme.

abi allah seni inandırsın gaz pedalına basmadım bu son güngören macerasında :D adı üstünde zaten semtin :D hem bu gidişle daha çok teste, gezmeye çıkacağız seninle :D hele son gelişmelerden sonra :cool:

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi allah seni inandırsın gaz pedalına basmadım bu son güngören macerasında :D adı

üstünde zaten semtin :D

Bağdatlılata giderken dikkat ettin mi sana verdim aracı !! Dönüşte ben aldım ama sen neden yer değiştiğimizi sormadın ?

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeklerinize sağlik profosyonel bir Test olmuş herşey tikir tikir işlemiş Trafik hariç

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bağdatlılata giderken dikkat ettin mi sana verdim aracı !! Dönüşte ben aldım ama sen neden yer değiştiğimizi sormadın ?

bir bildiğin vardır diye düşündüm abi açıkçası :D bi de biliyosun adama borcumuz var mı diye sormayı da unuttuk o hengamede :D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir sonraki türbe gelişinde söylerim sana