R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi bizzat bende. Media@skin için 4.0.3 güncellemesi yaptım. USB yi tam çıkartacaktım nga_content gibi bir güncelleme var uyarısı çıktı. Hayır dedim. Eğer yurt dışındaki özellik geliyorsa o da çok cazip

Ama benim 4.0.3 olduktan sonra geldi bu uyarı Mustafa abi

Ben dayanamadım Media@skin i yükledim güzel video ve müzikleri oynatıyor fakat ses çıkmıyor ?

ses çıkmaması problemini de çözdüm arkadaşlar sanırım oynatıcıdan mp3 açıp sonra durdurup mediaskine geçiyorsunuz. mediaskinde ses gelebilmesi için rnavda ormal bir ses geliyor olması gerekiyor radyo-mp3 vs. bunun içinde http://www.xamuel.com/blank-mp3s/ adresinden bir tane boş(sessiz) mp3 indirip ayrı bir klasöre atın sonra da o klasörde aynı boş mp3 çalsın dursun mediaskinde de bu sayede ses karışması olmaz ayrıca bu çözümü ilk sayfada ekliyorum yeni kuracak arkadaşlara yol göstermesi açısından.

sanal180

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mega.co.nz linkleri açılmıyor yardımcı olabilir misiniz

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mega.co.nz linkleri açılmıyor yardımcı olabilir misiniz

linkler mediaskinin geliştiricilerine ait olduğu için bilmiyorum bir problemmi var ama işyerinde örneğin websense olduğu için bende açıp kontrol edemiyorum engelliyor siteyi onun dışında kurulumun daha sade olması için hafta sonu içinde doğrudan türkiye haritası olan igo ve birtakım türkçeleştirmelerde yapıp tek link olarak ekleyeceğim böylece herkes daha az uğraşmış olur yeni kurulum için hemde dosyayın takibini biz yapabiliriz böyle durumlar için.

sanal180

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tek link süper olur gerçekten usb atıp direk yükleme şansımız olur sabırızlıkla bekliyorum teşekkürler

nbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben çalıştırdığım flash bellegi aynen kopyaladım buradan torrent linkini indir flash bellege yukle, kur ve bellekteki update.lgu dosyasın sil tamam
Arkadaşlar birde indirdiğiniz torrent dosyalarını torrentten silmez ve inndirme bittikten sonra silmezseniz bilgisayarınız açıkken indiren arkadaşların torrenti sizin bilgisayardanda ndirir ve daha hızlı iner

TORRENT LİNKİ https://mega.co.nz/#!fEJUwKKB!YwsjoT...YJOwpRMs2U6ZAQ
MEGA LİNKİ https://mega.co.nz/#!6cAEBb6A!H26yWUhipiXuEIcElE8Fq_PxGJuCv-lwnK_w0_ujmQM
tek link süper olur gerçekten usb atıp direk yükleme şansımız olur sabırızlıkla bekliyorum teşekkürler

Son düzenleme:

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Torrent indirmiyor ama daha önce aşağıda verilen linkteki dosya ile bu torrent aynı değilmidir=?

chrome://mega/content/secure.html#!Ddo2AIoQ!nMugW4fdL73akdpQ7lmC0mOEhmdzcAFnjPc5v7NepOo

Slm lar

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İndirmeye başladı 2 tam kaynak var şu anda :)

Yıldızsiyahclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dosyaları usbye attım rar dosyası olarak fakat usbde media dosyası yok diyo güncelleme falan cikmadi

nbulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dosyaları usbye attım rar dosyası olarak fakat usbde media dosyası yok diyo güncelleme falan cikmadi

dosyalari rardan cikartip flash belleğe atacaksin bellek içeriği resimdekigibi olacak ozaman çalışır
attachment.php

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bendeki sürüm 4.0.1 nasıl 4.0.3 yükseltebileceğiz yardımcı olurmusunuz