06 RS Başkentin Gizemi ;)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tavsiyeler için teşekkürler düşünceler son derece doğur tespitler 10 numara...
yanlız Rocco ların tayyar geçtiğini görmediğim diyişiniz kafa karıştırıcı m3 le yanyana yürüyen CZT lerlede yanyana yürüyen roccolar var tayyarları bırakın yani...
onlarda revo lu egzozlu ve hava filtreli yadırganmaması gereken bir araç :) sonuç olarak dediğim gibi M3 ile yürüyen CZT nin yanındada bir Revolu TSI Roccolar var biz sayısız kez şahid olduk bunlara...
diğer dediğinize gelince son derece haklısınız biizm amacımız ideal olan "AL" rs e olabildiğince yaklaşmak yoksa MRS ler için Düzgün Bir Yazılım ve Kat iptali 71 lik boru vs. gibi şeylerin nasıl farklar yaratıcağını zaten biliyoruz...
şuna sapladım buna sapladım mevzusuna geldiğimizde ise haklısınız o sebebten plaka araç rengi vs. gibi bilgiler verilmedi sonuç olarak o gece 2010 STi da çıktı karşımıza ama yemedi yani :D ona kafa tutmak... oda net bize saplardı bu TSI Roccolar Ankarada İyi Yürüyorlar Üstadım Tekrar Belirteyim Tayyarla Yürüyenide Var Ve dediğim gibi Revo Egzoz Cold Air ile sadece yinede yazdıklarınız bilgileriniz düşünceleriniz değerlidir benim için teşekkürler...

benim bahsettim tayyarlar f e h li tayyar değil. kprolu emmeli kelebekli en yüklülerinden bahsediyorum. ben şahsen çipli olduğumdan normal hiç bir tayparla denemiyorum. deneyip geçtikleriminde videosunu koymuyorum. kprosuz taypar geçmek zor değil çünkü :)

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim bahsettim tayyarlar f e h li tayyar değil. kprolu emmeli kelebekli en yüklülerinden bahsediyorum. ben şahsen çipli olduğumdan normal hiç bir tayparla denemiyorum. deneyip geçtikleriminde videosunu koymuyorum. kprosuz taypar geçmek zor değil çünkü :)

Aga Senin Bizden Bikaç Gömlek Fazlan Var :) Sana Onlar Çerez Gelir Tabi Gördüm Projeni Saygım Sonsun O MRS ye :D lütfen senin arabanın yeri zaten başka ;)

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gokhan abi ye bize verdigi destekten ve yardimdan oturu tesekkuru bir borc bilirim. Mrs uzerine doktora yapmis birinin de bu sitede olmasindan gurur duyuyorum calismalarinin ve desteklerinin devamini diliyorum.
Aracimi begenenlere de cok tesekkur ediyorum yeni resimler, rollingler yakinda :)