1.3 TCE'lerde kavrama anında gelen ses

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2021 Mart 12 sinde sıfır Megane 4 1.3 tce sıfır araba aldım Mais Ankara dan, ilk yıkamada bagajda su vardı ve debriyaj sesi var , servise Mais Ankara ya gittim ustaya test ettirdim usta sesi duydu ama genel merkez tarafından kusur olarak kabul edilmediğinden işlem yapılmadı, şu anda aracımda ekstra debriyaj kokusu gelmeye başladı, hiç bir şey yapılmıyor, 19 Mayıs da bagaj su ile ilgili işlem yapılacak sadece, ama debriyaj yüzünden araç yanacak nerdeyse, aracı servise çekip kontrol eden yok, çok pişmanım , dışardan garantili araç yaptırmak saçma geliyor . mağdurum ilgilenen yok Ankara gibi büyük bir servisde bile sallıyor ustalar.

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2021 Mart 12 sinde sıfır Megane 4 1.3 tce sıfır
arabaa aldım Mais Ankara dan, ilk yıkamada bagajda su vardı ve debriyaj sesi var , servise Mais Ankara ya gittim ustaya test ettirdim usta sesi duydu ama genel merkez tarafından kusur olarak kabul edilmediğinden işlem yapılmadı, şu anda aracımda ekstra debriyaj kokusu gelmeye başladı, hiç bir şey yapılmıyor, 19 Mayıs da bagaj su ile ilgili işlem yapılacak sadece, ama debriyaj yüzünden araç yanacak nerdeyse, aracı servise çekip kontrol eden yok, çok pişmanım , dışardan garantili araç yaptırmak saçma geliyor . mağdurum ilgilenen yok Ankara gibi büyük bir servisde bile sallıyor ustalar.

https://youtu.be/60pEYQIavx4 ses bu çekim yaptım iyi dinleyin çözüm yok, sizdeki sesde aynımı ben çektim

tokyo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
https://youtu.be/60pEYQIavx4 ses bu çekim yaptım iyi dinleyin çözüm yok, sizdeki sesde aynımı ben çektim

Servislerle uğraşma. Direk MAIS'e yaz ve aynı zamanda sikayetvar.com adresine durumunu yaz. O zaman seni servise çağıracaklar ve adam gibi ilgilenecekler.

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her yere yazdım

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler 19 unu bekliyorum ona göre karar vereceğim

r321

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar, 2020 model aracim henuz 1200 km de, sifirdan beridir kavrama sesi mevcut, debriyaj gicirtisi da basladi. Bir cozum bulabilen var mi

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise debriyaj borusunun değişmesi ile ilgili güncelleme geldi, sipariş verdiler yurtdışı sipariş zaman alıyor bir an önce sipariş verebilirsiniz

Ayhan06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bugün aracı teslim aldım, debriyaj borusu ve boru spotu değişmiş yazıyor, fatura maille henüz gelmedi teslimat fişi böyle, baya bı test ettim yolda, hatta o sesi çıkarmaya çalıştım nerdeyse, şu an bı ses yok, ama o kadar yorum okudum ki servislerde yapılan işlem sonrası hâlâ ses devam ediyor, denildiğinden kesin konuşamıyorum, bagaj su yok, ses yok şu anda