1.3TCE joy model aldım nelere dikkat etmeliyim

kayaayhan33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.3 tce nin handikapları dikkat etmem gerekenler nelerdir arkadaşlar .aracı henüz teslim almadım alırken nelere dikkat etmeliyim.

mhreno

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam motorla ilgili bir şey diyemem ancak aracı alırken gözükmeyen yerlerede dikkatli bakın. Örnek sağ ön koltuğun ust taraftaki yolcu nun tutunması için olan tutamacın altında sıgara yanığı gibi iz varmıs yeni fark ettim.

Laguna16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel bir motor seçenegi dizelimi satıp bundan almayı düşünmüyor degilim. Aracınızı güle güle kullanın resim kısmına resmini atabilirmisiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de bir sonraki secimim kesinlikle düşük hacimli benzinli model olacak.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.3 tce nin handikapları dikkat etmem gerekenler nelerdir arkadaşlar .aracı henüz teslim almadım alırken nelere dikkat etmeliyim.

Merhaba, çok güzel motur almışsınız. Hayırlı olsun. Ben de onu düşünüyordum ama icon paket bulamadım. 1.2 TCE'sini alacağım. Herhalde sizinki 1.33 olduğundan MTV'de 1.6 ödeyeceksiniz di mi? Yakıt olarak 1.2'ye göre farketmiyorsa 1.3 en güzel seçenek gibi duruyor

kayaayhan33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumlarınız için teşekkürler .aracı hala teslim alamadım.ötv indirimiyle aldım ,sağlık raporuna takıldık.inşallah çözülürse ve kullanmaya başlarsam gözlemlerimi paylaşırım.

tuğlu...

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun, bende c.tesi ist. günerlerden teslim alcam inş. Ekstra seramik boya koruma, motor koruma, alt izolasyon, film, koltuk koruma ve cam kaydırıcı (son ikisi biraz fiyat şişirme gibi geldi ama) 2000 tl. verdim. Ekstra ön krom panjurda hoşuma gitti onuda takcaklar... İnş. motoru iyidir bakalım...

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun güzel seçim bence. Motor olarak memnun kalacaksınız. 1.2 TCE var bende memnunum.

Seramik ve diğerleri için fiyat şişirme değil. Şu anda tüm servisler ve dışardaki detailcilerde fiyatlar yaklaşık aynı. Yaptırıp yaptırmama kararı size ait. Ben bu sene bir Peugeot bir de Megane'ı aldım. İki taraftada yaptırmadım. Yaza doğru bir işlem yaptırırım diyorum.

kayaayhan33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun.Öncelikle sürüşü keyifli bir araç.çekişi çok iyi.Sessiz bir motora sahip.kalkışlarda anlık yakıt 20lere 30lara çıksa da 3.viteste araç 4leri5leri görüyor.ben de bağaj havuzu koltuk minderi aldım.ileride kol dayama alırsam başka da ilave bir şey düşünmüyorum.
1.2 motor ne kadar yakıyor hocam ?gerçi güzergaha göre değişir her şehir içi aynı olmuyor.

kayaayhan33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca eski aracım lineaydı.hızı 70e ayarlıyordum 70kmye geldiğinde hızım sesle uyarı veriyordu.bu araçta böyle bir ayar varmı varsa nerede?