17 Temmuz Bursa Gokart Buluşma Fotoğrafları -

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur çok zorlamışsın ama arabayı değil kendini...hehehehe
Eline sağlık Mustafa...:eyv

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uğur çok zorlamışsın ama arabayı değil kendini...hehehehe
Eline sağlık Mustafa...:eyv

yarında artık fotolarımı çeker siteye koyarım sitıkırlı sitıkırlııı belkim yönetim utanırda istifa eder:)Ç:):)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
ben de istiyorumm :deli bir defa yaptım sadece ama onda da kaskın önünü kapatmamıştım, farkına vardığımda ödüm kopmuştu ya arı falan girerse diye hehe

anadolu yakasında eskiden cevizli carrefour yolunda kapalı bir pist vardı bir de maltepe sahilde vardı sanki bir yer, giden bilen var mı son durumlarını,?

allah ne verdiyse vurmadığım adam kalmadı verdiğim 20tl yi arabadan fazla fazla çıkardım:):)

:soru
lunaparka alsaydık çarpışan arabalara, ciddi kazalar olabiliyor bunlarda, hatta bir kızın saçları takılıp çok ciddi sorunlar olmuştu, bir de sakatlanma olabiliyor omurgada çarpma olduğunda:slc

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de istiyorumm :deli bir defa yaptım sadece ama onda da kaskın önünü kapatmamıştım, farkına vardığımda ödüm kopmuştu ya arı falan girerse diye hehe

anadolu yakasında eskiden cevizli carrefour yolunda kapalı bir pist vardı bir de maltepe sahilde vardı sanki bir yer, giden bilen var mı son durumlarını,?

lunaparka alsaydık çarpışan arabalara, ciddi kazalar olabiliyor bunlarda, hatta bir kızın saçları takılıp çok ciddi sorunlar olmuştu, bir de sakatlanma olabiliyor omurgada çarpma olduğunda:slc

Yakında istanbul tayfa da patlatır bi go kart buluşması.

Bizden öneceki grupta bir kız vardı
önceleri sakin sakin gidiyordu sonra bi baktım yanlamaya başlamış hehe hehe

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

çok şükür kimsede çiziğimiz dahi yok ama zevkliydi çarğışan araba gibim :)hele ki ya furkandı ya dağhan arkadan bir yapıştım orda zaten benden çıkan bi kapak yan tarafa fırladı :):)

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o değilde benim hatunun içinde kalmış biz nezaman gideceğiz diyo :):)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Yakında istanbul tayfa da patlatır bi go kart buluşması.

ben de sadece ikimiziz pistte diye böyle sakin gidicez sanmıştım baktım erkek arkadaşım tur bindiriyor yarış havasına girmiştim hehe

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de sadece ikimiziz pistte diye böyle sakin gidicez sanmıştım baktım erkek arkadaşım tur bindiriyor yarış havasına girmiştim hehe

neyse hacı apla enişteyide al gel RFC bayanları olarak size bi turnuva düzenleyelim :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
neyse hacı apla enişteyide al gel RFC bayanları olarak size bi turnuva düzenleyelim :)

hız sever bayanlar var burada baş harfi H :D ben çarpmama garantisi isterim ona göre :D çarpan yanar çıkarhehe

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hız sever bayanlar var burada baş harfi H :D ben çarpmama garantisi isterim ona göre :D çarpan yanar çıkarhehe

başkasını bilmemde benim hatun için söz veremem biz ailecenek düplü ve öfkeliyik:)