17 Temmuz Bursa Gokart Buluşma Fotoğrafları -

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya abilerim o değilde ordaki lagunayı çok ağır kaçıyo diye mi fazla çekmediniz :D her fotoda sadece tek farı çıkmış :D niye bilmiyom gözlerim onu aradı bulamadım :D

utku

Utku GÜLOĞLU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya abilerim o değilde ordaki lagunayı çok ağır kaçıyo diye mi fazla çekmediniz :D her fotoda sadece tek farı çıkmış :D niye bilmiyom gözlerim onu aradı bulamadım :D
Sen de tam adamına söyledin kardeşim, Kürşad şimdi bunun için de bi kampanya başlatır, alır Mustafa'yı bir gün boyunca resimlerini çektirirhehe

V6-paz-V6

KürşaD : düplü ve öfkeli,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sen de tam adamına söyledin kardeşim, Kürşad şimdi bunun için de bi kampanya başlatır, alır Mustafa'yı bir gün boyunca resimlerini çektirirhehe

bunlar tamamen beni karalama politaları bu tür oyunlara düşmem ben.. Dikkat ederseniz bırak arabayı benim bile 1tek fotom var... Amane yaparsanız yapın unutmayın ki güneş balçıkla sıvanmazz:):)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
cenker

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi 23. fotoda plakan çıkmış. bi dahaki sefere sende kendi makineni götür sadece düplüyü çek :)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de istiyorumm :deli bir defa yaptım sadece ama onda da kaskın önünü kapatmamıştım, farkına vardığımda ödüm kopmuştu ya arı falan girerse diye hehe

anadolu yakasında eskiden cevizli carrefour yolunda kapalı bir pist vardı bir de maltepe sahilde vardı sanki bir yer, giden bilen var mı son durumlarını,?

Anadolu yakasında çok gokart pisti var geçen seneler gitmiştik ama bu sene gitmedik henüz...

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafaaa nerdesiin mustafaa:):)

V6-paz-V6

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahah aynen gelir birazdan:):)

Buarada yorumları görmüşsündür üstümde oynanan kirli oyunları sadece ben değil birçok arkadaş farkediyor:D Mustafa dönüşte seninle beraber gitti artık yola ne dediysen bitane tam fotomu koymamış hep sana hep sana :D:D:D::):):)