1973 12 TL bayramda dışarı çıktık

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
1974 orjinal fransız ts miz vardı o yüzden ts olsaydı daha mutlu olurdum ama bu kadar güzeli müzede bile yoktur herhalde emeğine sağlık saygılarımla

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim merakla beklediğim bir araçtı . Maşallah .

Torpidoda ki aradığınız parçada bulunmuş :)
hemen fark etmişsin kardeşim ilgin için sağol zor oldu ama bulundu

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladım arkada bu tip bir yazı olacak.Renualt/renault 12/classic car/vintage/custom/barn find/car badge/ | eBay. peki ön sağ çamurlukta yazı olacak mı,sinyal olacak mı?arka yazı 1976 damı değişti?sahibindende aydından bir adam panjur satıyor . o değil mi sizin aradığınız.

bu doğru yazı evet.. ayrıca zahmet etmiş araştırmıssın sağolasın kardeşim fakat şunu herkesin bilmesini isterim aydındaki şahısta sıfır panjur var ,hatta türkiyede bu aracın parçalarını satan hemen herkesle görüştüm diyebilirim... fakat bu şahıslar zaten ülkemizde sayısı az olan klasik otomobil sevenleri ve bu otomobilleri binbir güçlükle ve özveriyle tekrardan hayata döndüren insanları dolandırıcılıkları, üç kağıtçılıkları, yüzünden bu araçlardan nefret ettirdiler.. paranızla rezil oluyorsunuz.. aradığınız parçayı malum şahıslarda buluyorsunuz parayı gönderiyorsunuz,ve heycanla parçanın gelmesini o parçayı aracınıza takmanın hayalini kuruyorsunuz, ve sonunuda nemi oluyor, sıfır ürün diye aldığınız parça bırakın 2. eli resmen hurda hatta bazılarımızın tabiriyle çöp diyebileceğimiz şeyler, bu hep böyle tekrar ediyor, paranızı geri almak için verdiğiniz mücadele ayrı bi rezillik.fakat tüm bu olumsuz insanların dışında istanbuldan( MURAT SARAL ) gibi adam gibi adamlar çıkabiliyor kardeşim bu araçta bana çok yardımcı olmuştur kendisine burdan çok teşekkür ediyorum...ve bende sırf bu yüzden artık o çok aradığım parçaları öyle herkesten almıyorum hele bir manisalı parçacı vardıki aman allahım uzak durun.. buradan internet ortamından hakkıyla ticaret yapan herkese saygılar e yapamayanda bıraksın artık...

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
maşallah!

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ellerine sağlık yapılabilecek olanın en iyisini en kalitelisini yapmışsın allah emeklerini zayii etmesin parça konusunda yardımcı olamadık sana mahçubiyetimiz var inşallah telafi ederiz tekrardan teşekkürler

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sitede aytekin09 nickli bir arkadaş var .dededen kalma renault parçacı dükkanı varmış.. geçen dükkanda arka tampon çıkmış. belki dükkanı didikleseler bunlarda çıkar .belki bu yazıları okumadı.abi bu tip yazıyı istersen yurtdışından temin edilebilirim .daha önce çok parça aldım yurtdışından hiç sorun olmadı.ama türkiyede çok sorun yaşadım.

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ellerine sağlık yapılabilecek olanın en iyisini en kalitelisini yapmışsın allah emeklerini zayii etmesin parça konusunda yardımcı olamadık sana mahçubiyetimiz var inşallah telafi ederiz tekrardan teşekkürler

yok be emre ne mahcubiyeti sizin sadece iyi dilekleriniz yeter ama kulübün sticerından mutlaka istiyorum.,, ayrıca trabzona bekliyorum ilk fırsatta..

ömer61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi sitede aytekin09 nickli bir arkadaş var .dededen kalma renault parçacı dükkanı varmış.. geçen dükkanda arka tampon çıkmış. belki dükkanı didikleseler bunlarda çıkar .belki bu yazıları okumadı.abi bu tip yazıyı istersen yurtdışından temin edilebilirim .daha önce çok parça aldım yurtdışından hiç sorun olmadı.ama türkiyede çok sorun yaşadım.
istanbuldaki MURAT arkadaşta varmış ondan haber bekliyorum olmassa bakarız sağolasın alakan için