2001-Megane AUX çıkışı yapımı

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu ben kendim yapmaya kalksam eminim airbag actiririm arabaya :) Sistem cok güzelde nasi yapariz nasi ederiz bilemedim :)

Berk arzu edersen netten detayli anlatirim ama resimlersede de baya yapboz gibi acikladim sen bi acmaya kalk takildigin yerde yardimci olurum kardesim

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Harika olmuş valla kangooya cd çalar bulamazsam denerim bunu :)

enzim84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya arkadaşlar ben daha yeniyim bu işte . çok güzel anlatmışınız da bunun daha kolay bir yolu yokmu.ben çok çakozlamam bu elektronik işlerinden Sökersem elimde kalır hiç dinleyemem diye tırsıyorum. Birde bu sistemde sesde bozulma oluyormu çakmaklıga takılan gibi falan olmasında. Oto teypçiye soruyoruz adam aux çıkış soketi bulman lazım diyo. ha bende bu arada 98 megan var.
Yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden çok tşkler.

Son düzenleme:

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ellerin dert görmesin heryerde böyle bi anlatım arıyordum çok teşekkürler yiğit benim araçta megane 1 rxt 2000 model umarım olur..En kısa zamanda malzemeleri edinip uygulamaya geçirecem..

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haa bide hocam bu yorumları okudum az önce birisi airbagi falan açtırırım demiş korktum açıkçası..dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmayalım sonra...Büyük bi riski falan varmıdır elektrik sistemine zarar vermeyelim...Arkadaki çıkış soketlerinden falan yapılamaz mı?

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yigit hocam ellerin dert görmesin sayende benimde aux'um oldu :halayElektronikçilerden iki tarafı 3.5 mm olan stereo kablo aldım bi ucunu kestim..Anlattığının aynı şeklinde lehimledim herşeyi yaptım gittim taktım arabaya oda nesi code istedi neyse kapat aç falan yaptım olmadı sonra kodunu buldum girdim falan en son telefonu bağladım ama çalışmadı mp3 çalar bağladım çalıştı hemde çok net ses veriyor :bravo Gece olduğu için kasetçaları yerine takmadım kabloyu yarın uygun bi yerden geçirip video çekicem eklerim sayfaya :silah

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel bi çalışma :eyv videonuzu bekliyorum :)

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ARKADAŞLAR KAMERADAN DOLAYI SES BOZUK GELİYOR ANCAK MERAK ETMEYİN GERÇEKTEN ÇOK NET SES VERİYOR SİSTEM...TEYBİ ARABAYA TEKRAR TAKTIKTAN SONRA KOD İSTEYECEKTİR MEGANELERİN KODU 6058 YAPACAKLARIN AKLINDA BULUNSUN BENİM GİBİ SÖK TAK YAPMAK ZORUNDA KALMAYIN...YİĞİT ARKADAŞA TEKRAR TEŞEKKÜRLER..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
ARKADAŞLAR KAMERADAN DOLAYI SES BOZUK GELİYOR ANCAK MERAK ETMEYİN GERÇEKTEN ÇOK NET SES VERİYOR SİSTEM...TEYBİ ARABAYA TEKRAR TAKTIKTAN SONRA KOD İSTEYECEKTİR MEGANELERİN KODU 6058 YAPACAKLARIN AKLINDA BULUNSUN BENİM GİBİ SÖK TAK YAPMAK ZORUNDA KALMAYIN...YİĞİT ARKADAŞA TEKRAR TEŞEKKÜRLER..
Azmin neticesi,helal olsun sana,güle güle kullan...
Telefonuna uygun fiş bulursan onuda çalıştırırsın kardeşim,bazı telefonların jacklarında 3 boğum oluyor bazılarında 2...:eyv