2001-Megane AUX çıkışı yapımı

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullan

düzeltme: verdiğin teyp kodu senin teybine özel başka megane'lara olmaz, her teybin kodu farklı :eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
USTA teşekkür ederim dediğin gibi oldu önce telefonu bağladım bi baktım çalışmıyor sonra gittim mp3 çaları getirdim çalıştı...Uygun dönüştürücü almak lazım da neyse o kadar önemli değil...SEMİH hocam sanada teşekkür ederim..Bu dediğini bilmiyordum bak arabanın bakımlarıyla falan babam ilgilendiği için aküyü değiştirirken kod istemiş adamlar bizde var demiş sistemden megane koduna bakmışlar babamda almış...Belki makyajsız kasalar ile aynı değildir ama makyajlılarda bu kod olabilir...sonuçta 4 haneli bi kod her aracın farklı olmaz ancak 2000 öncesi olanlar dediğiniz gibi farklı kod istiyor olabilir...

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
USTA teşekkür ederim dediğin gibi oldu önce telefonu bağladım bi baktım çalışmıyor sonra gittim mp3 çaları getirdim çalıştı...Uygun dönüştürücü almak lazım da neyse o kadar önemli değil...SEMİH hocam sanada teşekkür ederim..Bu dediğini bilmiyordum bak arabanın bakımlarıyla falan babam ilgilendiği için aküyü değiştirirken kod istemiş adamlar bizde var demiş sistemden megane koduna bakmışlar babamda almış...Belki makyajsız kasalar ile aynı değildir ama makyajlılarda bu kod olabilir...sonuçta 4 haneli bi kod her aracın farklı olmaz ancak 2000 öncesi olanlar dediğiniz gibi farklı kod istiyor olabilir...

servis motor şasi numarası üzerinden bulup vermiştir. model yılı gözetmeksizin, şifre isteyen her teybin kodu farklıdır :eyv

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hımm bilgi için teşekkürler :eyv

özkan özen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta kaset mekanizmasını yerleştirdikten sonra çıkardığımız soketleri takıyor muyuz.

selcukyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunu bize de yapar mısın yiğit kardeş?

yunus_emre16

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özkan çıkardığın kabloları yerine takıcaksın ama takarken dikkat et..

özkan özen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Usta çok teşekkür ederim beni hem 300 TL den hemde yeni aldığım teyp çalınacak mı korkusundan kurtardın.Biraz değişiklik yaparak sistemi çalıştırdım.Kablo çıkarmak yerine teype stereo dişi jack monte ettim, ses tahmin ettiğimden çok daha güzel.

özkan özen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
image.php