2015 kangoo extrem

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahlaksahibi bu arada elmas giri nası bi renk..bu renk kavramlarına extra isimler takıldığından beri karıştırıyorum..aracın bi fotosunu eklesen sevinirim..sitesinde renk seçenekleri nerde bulamadım renonun..

Benim arabanin rengi iste abi metalik gri diyelim :)

Benim kide ruhsatta elmas gri

ahlaksahibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ahlaksahibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz uzun yol yaptım 100 km/H süratte rüzgar ve motor sesi mevcut ve rahatsız edici yol sesi makul.klima iyi soğutuyor.toplam 500 km oldu 150 km şehir içi ortalama sürat 42 km/H, tüketim 5.9 lt.çok nadir 100km/H sürat üstüne çıktım o da sollamalarda.genelde 90 km/H süratle ECO mod da maximum 2500 devir kullanıyorum.rampalarda bayılmasın diye azıcık devirli kullanayım diyorum ama anlık tüketim 10-15 litre civarına çıkmakta.şuan itibarı ile araçtan fazlasıyla memnunum.bir dahaki sefere ECO mod u kapatıp öyle kullanacağım bakalım fark edecek mi

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ha iyi bu renk iyiymiş...diğer renkler ilk gün güzel oluyorda matlaşmaya başladımı kötü gözüküyor..gri en kullanışlı renk bencede..iyi seçim yapmışınız..

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah

ahlaksahibi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah
sağolasın kardeşim daha iyisi sizlere nasip olsun.Allah cümlemizi kazadan beladan korusun

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz uzun yol yaptım 100 km/H süratte rüzgar ve motor sesi mevcut ve rahatsız edici yol sesi makul.klima iyi soğutuyor.toplam 500 km oldu 150 km şehir içi ortalama sürat 42 km/H, tüketim 5.9 lt.çok nadir 100km/H sürat üstüne çıktım o da sollamalarda.genelde 90 km/H süratle ECO mod da maximum 2500 devir kullanıyorum.rampalarda bayılmasın diye azıcık devirli kullanayım diyorum ama anlık tüketim 10-15 litre civarına çıkmakta.şuan itibarı ile araçtan fazlasıyla memnunum.bir dahaki sefere ECO mod u kapatıp öyle kullanacağım bakalım fark edecek mi
Rodaj bitene kadar eco modu kapatman motorun sağır
olmasını engeller.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

murat66can

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bu extrem ile touch modelinin vites oranları farklimi 0-100 ile şehir arası yakıtları farklı da ??

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya bu extrem ile touch modelinin vites oranları farklimi 0-100 ile şehir arası yakıtları farklı da ??
Bildiğim kadarıyla yok aynı motor ve şanzıman var.

GT-N7100 cihazımdan gönderildi

Entrapman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ahlaksahibi kardeşim bende bu araçtan aldım..sen dobloyla kıyaslayınca kalitesi daha iyi demişsin..evet bencede öyle hatta başka birşey daha söyleyeyim bir arkadaşım doblonun trakking diye bi versiyonu var onu almış epey dolu bir araç..yalnız arkadaşla bi görmek için tur attım..yol bilgisayarını falan gösterdi..yakıt ortalamasına gözüm çarptı...100 km de 8 litre gösteriyordu kabus gibi yani .33 kuruşa denk geliyor ..bende birde kia bongo kamyonet var 2500 lük onun bile yakıt ortalaması kilometrede .3 kuruş..doblo alacağım son araçtır heralde...bu ne yahu..şu an kullandığım 2006 kangom .19 kuruş yakıyor..araçtaki donanımı geçtim yakıt en önemli husustur benim standartlarımda...yakıtta kangodan iyisi yok segmentinde..