2023 ün İLK HARİTASI

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Sevgili arkadaşlar hepiniz bu haritayı bekliyorsunuz biliyorum. Yoğunluktan ancak hazırlayabildim. Hem medianav için hem de evolar için lgu formatında ayrı ayrı hazırladım. Allah razı olsun demeniz yeterli. Para isteyenlere itimat etmeyin. Harita buldukça ben paylaşmaya devam edeceğim. Kalın sağlıcakla.
NOT: medianav kullanıcıları deneyip sorunsuz yüklenip yuklenmediği hakkında geri dönüş yaparlarsa iyi olur.

Medianav Evo için
https://s6.dosya.tc/server17/t57emg/Medianav_evo__2023.zip.html

Medianav için
https://s6.dosya.tc/server17/p05i7d/Medianav_2023.zip.html

23013PC75G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

digiogi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık hocam. Medianav var bende deneyip yazarım tekrardan.

canefe53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
medinanav evo

Teşekkür ederiz güzel insan ALLAH cc senden razı olsun. Haritayı yükledim kısa mesafede denedim bir sorun gözükmüyor harita iki hamlede yükleniyor teyp kakanıp açıyor radyo sesi gelmiyor tekrar yüklemeye devam ediyor 2. kapanışta radyo sesi geliyor. Yükleyecek arkadaşlar buna dikkat etmeleri gerekmektedir. Gençosman kardeşim önceden sitede ve sizinle harita linki paylaştım çok teferruatlı bir harita var sağlam kaynaktan aldım bu haritayı ALLAH rızası için lgu uzantısıyla paylaşabilir misin?

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Teşekkür ederiz güzel insan ALLAH cc senden razı olsun. Haritayı yükledim kısa mesafede denedim bir sorun gözükmüyor harita iki hamlede yükleniyor teyp kakanıp açıyor radyo sesi gelmiyor tekrar yüklemeye devam ediyor 2. kapanışta radyo sesi geliyor. Yükleyecek arkadaşlar buna dikkat etmeleri gerekmektedir. Gençosman kardeşim önceden sitede ve sizinle harita linki paylaştım çok teferruatlı bir harita var sağlam kaynaktan aldım bu haritayı ALLAH rızası için lgu uzantısıyla paylaşabilir misin?
Güncel haritayı paylaştım zaten. Nasıl bir harita paylaşacaksınız anlamadım.

tolga0sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi akşamlar. Flash belleği istenilen şekilde biçimledim ve dosyayı flasha çıkarttım. Araca taktığımda medya aygıtı okunamadı uyarısı veriyor sadece güncelleme yapmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

canefe53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Menavrus

GençOsman kardeşim öncelikle paylaşımlarınız için için teşekkür eder ALLAH razı olsun deriz. Dua kazanmak para kazanmaktan daha hayırlıdır. 2013 symbol aracımda medianavi vardı Menavrus satın almıştım lisanslı araç değiştirdikten sonra Menavrus yükleyemedim muhtemelen cihaz değişikliğindendır. Şimdiki aracımda DACİA MAEDİANAV EVO navigasyonu var. Menavrus dosyasını zip olarak paylaşsam birşey yapma ihtimalımız var mı? Teşekkür ederim.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
GençOsman kardeşim öncelikle paylaşımlarınız için için teşekkür eder ALLAH razı olsun deriz. Dua kazanmak para kazanmaktan daha hayırlıdır. 2013 symbol aracımda medianavi vardı Menavrus satın almıştım lisanslı araç değiştirdikten sonra Menavrus yükleyemedim muhtemelen cihaz değişikliğindendır. Şimdiki aracımda DACİA MAEDİANAV EVO navigasyonu var. Menavrus dosyasını zip olarak paylaşsam birşey yapma ihtimalımız var mı? Teşekkür ederim.
Manevrus için yapabileceğim birşey yok ama olabilir tek bir cihaz için kullandirabilir. manevrusa gerek yok forumlarda paylaşılan aynı işi yapan ücretsiz programlar var medianav plus supermod evolution gibi. Onları deneyin.

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
İyi akşamlar. Flash belleği istenilen şekilde biçimledim ve dosyayı flasha çıkarttım. Araca taktığımda medya aygıtı okunamadı uyarısı veriyor sadece güncelleme yapmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Dosyada sıkıntı yok problem muhtemelen flash bellek veya cihazda olabilir. Değişik flash belleklerde deneyin. Cihazda sıkıntı yoksa yüklenir.

canefe53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evo plus ve super mod

GençOsman1453 kardeşim yardımlarından ötürü ALLAH cc razı olsun. Ancak. önerdiğiniz Evo plus ve Super mod linkler ölü. Yardımcı olabilir misin? TŞKLER

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
GençOsman1453 kardeşim yardımlarından ötürü ALLAH cc razı olsun. Ancak. önerdiğiniz Evo plus ve Super mod linkler ölü. Yardımcı olabilir misin? TŞKLER
Neden istiyorsunuz video izlemekse amacınız basit bir upgrade işinizi halleder. Yok beklentiniz cihazı yormaksa birşey diyemem. Malum cihazlarda mercimek kadar beyin var.fazla yüklenmeyin. Bende yok Yine de isterseniz Youtube da bir araştırın derim. Yanlış hatırlamıyorsam isimleri medianav plus 5.0 diğeri de medianav evolution gibi bir şeydi bu şekilde aratırsanız çıkar.

Son düzenleme: