34 AP 1937 Baştan sona yavaş yavaş :)

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar bndede rs tampon var lip isine kafayi cok taktim ve sonunda seat cupra ön liplerin bizim araclarada uygub oldugunu ogrendim en kisa surede taktiricam internetten arastirin begeniceksiniz sizlerde.

Valla dostum ben biraz hastayim cok titizim bu konuda sikinti suanlik 0 ama tanponu koydugun anda araci basmanda lazim yoksa kendini gostermiyor arac.

Istersen aldigim yerin kartinin resmini cekip veriyim isine yararsa kargo falan yaparlar sanirim

Yarin cekip koyarim buraya olurmu

Olur Teşekkürler

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaslar bndede rs tampon var lip isine kafayi cok taktim ve sonunda seat cupra ön liplerin bizim araclarada uygub oldugunu ogrendim en kisa surede taktiricam internetten arastirin begeniceksiniz sizlerde.

Valla dostum ben biraz hastayim cok titizim bu konuda sikinti suanlik 0 ama tanponu koydugun anda araci basmanda lazim yoksa kendini gostermiyor arac.

Istersen aldigim yerin kartinin resmini cekip veriyim isine yararsa kargo falan yaparlar sanirim

Garage 6 "rs tampon"
0545 588 14 15
0212 586 22 77 iletisim nosu

0541 390 44 45 buda "ön lip cupra"
Iletisim nosu.

Usta ziyaretçi mesajından konuşalım bi kaç sorum olucak

czemre85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Garage 6 "rs tampon"
0545 588 14 15
0212 586 22 77 iletisim nosu

0541 390 44 45 buda "ön lip cupra"
Iletisim nosu.

Tmm da ben anlamam orayi sen yaz yeniyim daha forumda

Profiline gir ziyaretçi mesajı yazan yere tıkla