4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

zafer59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar 4.0.6 , 6.0.3MD ve 7.0.5MD ye Mediaskin yukleyerek video izleyebilir daha bircok sey yapabilirsiniz. Öncelikle asagidaki dosyalari indirip ikisini de usb icerisine atarak medi nav a kuruyoruz.
1. https://www.up-4ever.com/mhft6z0vx77i

2. https://www.up-4ever.com/l2xvjq954st6

Kurulum islemi tamamdir. Simdi asagidaki dosyalari indirip cikarip usb ye atin ve r nav iniza takin

https://mega.nz/#!lYNTVDgb!uExjx2CVr6A3tDpo6kzfLEzjIRI6iNH6yeZTAtbPyPk

Usb yi araca takip rnav i actiktan sonra ekranin alt kismindan elinizi saga sola dogru cekin ve uygulamalar acilacaktir. Ilk kurulumda dil fransizca olabilir. Ayarlardan ingilizceye cevirin en kisa surede tr dili yayinlayacagim kopyala yapistir yaparak dili tr ye cevirebileceksiniz.

Yükleme tamamlandıktan sonra mediaskin i aktif etme;

og2TlO.png

RyKZF1.png

akolzn.png

KeweUk.png

xISCOu.png

ajCR8w.png

nM8nXM.png
1 ve 2 adresteki dosyaları nasıl indirebilirim mediaskin kurmak istiyorum .rnav 7.0.5 e güncelledim

Sing_a_song

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Ben aylar önce tüm dosyaları düzgün şekilde yapmıştım.
Ana ekrandayken alt taraftan sağa kaydırıp menüye giriyorum, videoları izleyebiliyorum.

4.0.3 veya 4.0.6'dayken, turuncu tuşa bastığımızda ekrana çok güzel skin'ler geliyordu.
7.0.5'te bu skinlere nasıl giriyoruz?
Konunun ilk mesajında belirtildiği gibi mediaskin - 1'i de seçtim.

Ana ekranda sağa kaydırıp, "Mediaskin v2" ye tıkladığımda hiç bir şey olmuyor veya bir uyarı geliyor, onaylıyorum hiç bir şey olmuyor.

Neyi yanlış yapıyorum acaba?

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Ben aylar önce tüm dosyaları düzgün şekilde yapmıştım.
Ana ekrandayken alt taraftan sağa kaydırıp menüye giriyorum, videoları izleyebiliyorum.

4.0.3 veya 4.0.6'dayken, turuncu tuşa bastığımızda ekrana çok güzel skin'ler geliyordu.
7.0.5'te bu skinlere nasıl giriyoruz?
Konunun ilk mesajında belirtildiği gibi mediaskin - 1'i de seçtim.

Ana ekranda sağa kaydırıp, "Mediaskin v2" ye tıkladığımda hiç bir şey olmuyor veya bir uyarı geliyor, onaylıyorum hiç bir şey olmuyor.

Neyi yanlış yapıyorum acaba?

Evet bende buna rastladım ve birşey daha farkettim skin e tıkladığımızda flaşşbellekte ışık yanıp sönüyor bundanda anlaşılıyorki o dosyaları flaşbelleğin içine ayrıca koymalıyız çünki oraya bakıyor program bu konuda anlatılmamış atlanmış bunu araştırmak gerek

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4.0.6 da kullandigim media skinleri yeni kurduğum 7.0.5md ye ekledim bakalım çalışacak mi? Yarın test ederim. Yeni kurulum yaptığım için Biraz kurcalamam lazim

uzantısı ve yolu önemli ekranda vermiş olduğu hataya bakmamıştım acaba bulunamadığı hatasımı veriyor veya yol gösteriyormu ( link)

arguncakmak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzantısı ve yolu önemli ekranda vermiş olduğu hataya bakmamıştım acaba bulunamadığı hatasımı veriyor veya yol gösteriyormu ( link)

hocam mediaskin içinde skin klasörü var muhtemelen burdan görüyordur. 4,0,6 da bu şekilde idi. Öyle olursa ve 4,0,6 daki skinleri görürse 20 ye yakın güzel arayüzler var.

arguncakmak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben açıkçası hiç başarılı bulmadım mediaskin i 4.0.6 da çok daha güzel di. Skin bile değiştiremedim.

arguncakmak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam arkadaşlar elinde M4 MS403-406.part3 dosyası olan var mı?

arguncakmak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar M4 MS403-406.part3 acil arıyorum. Elinde olan varsa paylaşır mi

yildizyazilim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen arkadaşlar bendede part3 yok link kırılmış
yardımlarınızı bekliyorum
eğegi geçen arkadaşlara teşekkürler

yildizyazilim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı akşamlar
Kurulumu yaptım ama üsb de olması gereken dosyaları indiremedim dosyalar silinmiş lütfen linkleri güncelleyebilir misiniz

Lenovo A6020a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi