4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

osman85

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Osman hocam sağ kulağınla sol kulağın arasında nasılki bir fark yoksa 7.05md ler arasında hiçbir farkyok:cool: eniyi diye birşeyok yani vermiş olduğum son linkte aradığın herşey var dediğim gibi site italyanca google otomatik çevirin varsaki mutlaka vardır. Azçok konulara hakimsen medianawını maymunaçevire bilirsin :D bütün versiyonlar var vermiş olduğum linkteki sitede 4.06 6.03 7.05 md vs.vs.:kahve
Dediğiniz gibi yaptım harita yeni görünüme kavuştu teşekkür ederim. Videodaki harita trafik durumu bölümü de vardı bir tek o gelmedi benim ekrana... Onu yapmanın bir yolu yok sanırım

Halilbb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar 1. Ve 2. Dosya olonlar link paylaşabilirmi

1. Ve 2 dosya olanlar paylaşablirmi

Halilbb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diger 4 dosya mevcut ilk ikisi olmadığı için yapamadım yardımcı olabilecek arkadaş var mı

MUZOF

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar buradan indirebilirsiniz dosyaları
Link:

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DediÄŸiniz gibi yaptım harita yeni görünüme kavuÅŸtu teÅŸekkür ederim. Videodaki harita trafik durumu bölümü de vardı bir tek o gelmedi benim ekrana... Onu yapmanın bir yolu yok sanırım

Bahsettiğin forumda paylaşılan TMC ise bigim yok çok üstünde durmadığım
için navigasyona girdiğinde saate dokununca exstra bir menü çıkıyor(ayarlar) oradan animasyonları seçe bilirsin arabanı trafik ışıkları vs.vs

Halilbb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dossier_Final_install_MU yu açın install_MU gönderdiğin linkte bu dosya mevcutmu

Halilbb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 - Dossier_Final_install_MU yu açın install_MU yu kopmple atın
2 - 406.603MD.705MD upgrade_root u açın içindeki upgrade_root.lgu yu atın flash belleğinize Bana bu dosyalar lazım muzof bu verdiğin linkte mevcut mu acaba

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
DediÄŸiniz gibi yaptım harita yeni görünüme kavuÅŸtu teÅŸekkür ederim. Videodaki harita trafik durumu bölümü de vardı bir tek o gelmedi benim ekrana... Onu yapmanın bir yolu yok sanırım

Hocam,mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın.Clio'mu sattığımdan beri foruma pek girmiyorum.Artık Fiat Egea forumlarındayım:):)

Sorunlarınızı 35 İSM arkadaşımız sayesinde çözmenize sevindim,kendisi bayağı tecrübeli bu konularda. Yardımsever bir arkadaş kendisi ve başka konulardada bilgisini ve tecrübesini paylaşır her zaman sizle ve diğer üyelerle..

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam,mesajınızı yeni gördüm kusura bakmayın.Clio'mu sattığımdan beri foruma pek girmiyorum.Artık Fiat Egea forumlarındayım:):)

Sorunlarınızı 35 İSM arkadaşımız sayesinde çözmenize sevindim,kendisi bayağı tecrübeli bu konularda. Yardımsever bir arkadaş kendisi ve başka konulardada bilgisini ve tecrübesini paylaşır her zaman sizle ve diğer üyelerle..

Estafurullah serdar hocam bugün yeni arayüzlü harita kullanıyorsam sizin sayenizde ben sizin tecrübelerinizden faydalandı son olarak sizin tavsiye ettiğiniz koltuğa montajlanan kolçak tan takıktım dedğiniz gibi çok sağlam ve çok kullanışlı oldu tavsiyeniz için teşekür ederim. Sanırsam siz clio yu satmışsınız hayırlı uğurlusu olsun kazasız belasız.

Halilbb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 - Dossier_Final_install_MU yu açın install_MU yu kopmple atın
2 - 406.603MD.705MD upgrade_root u açın içindeki upgrade_root.lgu bu dosyalar mevcut iselink atarmısın