4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O sinyal kesikliği bende de var sanırsam( sys txt )dosyasından kaynaklanıyor araştırdığım kadarıyla igo prima güncel sys txt yle değiştirilirse düzelir tahmin ediyorum.

Bugün 3-4 değişik igo larla hem sistem ayarlarıyla,hemde komple denedim.sinyal keskliği devam ediyor.
Sorun 7.0.5 skinde sanırım.cihaz hızı skinle yavaşlıyor.Zaten cihazda bayağı kasıyor.ilk açılışta direksiyondan radyo kanalları bile 5-6 sn sonra değişmeye başlıyor.
Skinde sayfa geçişleri bile çok yavaş,4.0.3 ve skinde hiç problem yoktu.
İşin kötüsü verilen linklerle 4.0.3 veya 4.0.6 yada dönüş olmuyor.döndüğü zaman radyo FM 0 Mhz de takılı kalıp çalışmıyor.kanal aramıyor.Navi kabul tuşuda pasif oluyor.

7.0.5 ve skine geçmeyi düşünenler bir kez daha düşünsün derim..

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 3-4 değişik igo larla hem sistem ayarlarıyla,hemde komple denedim.sinyal keskliği devam ediyor.
Sorun 7.0.5 skinde sanırım.cihaz hızı skinle yavaşlıyor.Zaten cihazda bayağı kasıyor.ilk açılışta direksiyondan radyo kanalları bile 5-6 sn sonra değişmeye başlıyor.
Skinde sayfa geçişleri bile çok yavaş,4.0.3 ve skinde hiç problem yoktu.
İşin kötüsü verilen linklerle 4.0.3 veya 4.0.6 yada dönüş olmuyor.döndüğü zaman radyo FM 0 Mhz de takılı kalıp çalışmıyor.kanal aramıyor.Navi kabul tuşuda pasif oluyor.

7.0.5 ve skine geçmeyi düşünenler bir kez daha düşünsün derim..

Tatilde 2-3 gün uğraşıp defalarca 4.0.3 ve 7.0.5 versiyonlarına geçiş yaparak nihayet 4.0.3 versiyonuna dönmeyi ve radyoyu çalıştırmayı başardım.

Artık 4.0.3 ve skinini kullanıyorum.Orjinal r-nav navisi haritası çalışıyor ve haritası son sürüm oldu.Çok sevdiğim İgo 8 de normal çalışmaya başladı.
Nasıl oldu anlamadım ama 7.0.5 deki skin temalarıda çalışıyor.Üstelik skinlerde 2 ayrı navi programı daha oluştu.İGO birdru ve 7ways.
Bumların harita ve poi güncellemelerinide indirip yerleştirdim,sorunsuz çalışıyorlar.Videolarda normal oynatıyor. Skinler r-navın belleğinde kalıcı bir şeyler bırakıyor sanırım veya öğrendiğime göre r-nav ın işlemcisi,hafızası ve hızı çok düşükmüş,bundan dolayı bazı sıkıntılar oluyormuş.(kasma,program silip atamama vs...)

İnternette uğraşırken rus,brezilya ve cezayirlilerin r-nav la çok uğraştığını gördüm ve sitelerindende bayağı faydalandım..Clio ve dacıa oralarda çok satıldığı için sanırım..

Şu anda r-navda 1 kendisinin orjinal,3 te ilave 4 navigasyon oldu(rnav,igo8,igo birdru ve 7ways).hepside son güncel haritalarda..
Skin ekranları (görsel) olarakta 7.0.5 tekilerinde hepsini kullanabiliyorum.
Skin yazılımıyla oynama yaparak bunları halledebiliyorsunuz..

Son düzenleme:

mstdrms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar, dboot 1.4 ekranında takıp kalıyor. Forumdaki alakalı konuların hepsine baktım, herşeyi denedim ama bu ekranı geçemedim:401ae2f578c1c4d2907542983941694c.jpg

MX5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
EP7A99.jpg

Son düzenleme:

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi...

http://favremod.altervista.org/guida-mn1-supermod-medievo-2016/

En son 4.0.3 e döndükten sonra tekrar 7.0.5 MD ye dönmeye karar verdim.Can sıkıntısı işte...:):kahve

Yanlız 7.0.5 MD ye döndükten sonra bu forumdaki skini değil önce linkte verdiğim skini yükleyip daha sonra bizim skini yükledim.

Sonuç olarak orjinal rnav navisi resimlerdeki gibi çokta güzel oldu.

1-Yanlız yukardaki linkteki skini eklerseniz rnav orjinal navinin görüntüsü ile istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.(igo dan daha güzel oluyor)
POİ leri orjinal amblemli görebilirsiniz.Binalar ve iş yerleri 3 boyutlu görülebiliyor.Araba resmini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.Onlarca tema ve harita ayarı var.
Speedcam ilave ederseniz radarlarda görülüyorÜstelik harita veya naviye bastığınizda kabul ediyorum tuşuna gerek kalmadan direkt geçiyor.
(kabul ediyorum tuşu pasifliği sorunu olanlar rahatlıkla kullanabilir.)
Ekrana ekstra bir video tuşu geliyor ve takılmadan videolarıda seyredebiliyorsunuz.

2-Formdaki skinide üstüne eklerseniz ilaveten onlarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kendi skininizide oluşturabilirsiniz..

EP7A99.jpg

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yukarıdaki resimlerde görüldüğü gibi...

http://favremod.altervista.org/guida-mn1-supermod-medievo-2016/

En son 4.0.3 e döndükten sonra tekrar 7.0.5 MD ye dönmeye karar verdim.Can sıkıntısı işte...:):kahve

Yanlız 7.0.5 MD ye döndükten sonra bu forumdaki skini değil önce linkte verdiğim skini yükleyip daha sonra bizim skini yükledim.

Sonuç olarak orjinal rnav navisi resimlerdeki gibi çokta güzel oldu.

1-Yanlız yukardaki linkteki skini eklerseniz rnav orjinal navinin görüntüsü ile istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.(igo dan daha güzel oluyor)
POİ leri orjinal amblemli görebilirsiniz.Binalar ve iş yerleri 3 boyutlu görülebiliyor.Araba resmini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.Onlarca tema ve harita ayarı var.
Speedcam ilave ederseniz radarlarda görülüyorÜstelik harita veya naviye bastığınizda kabul ediyorum tuşuna gerek kalmadan direkt geçiyor.
(kabul ediyorum tuşu pasifliği sorunu olanlar rahatlıkla kullanabilir.)
Ekrana ekstra bir video tuşu geliyor ve takılmadan videolarıda seyredebiliyorsunuz.

2-Formdaki skinide üstüne eklerseniz ilaveten onlarıda rahatlıkla kullanabilirsiniz.Kendi skininizide oluşturabilirsiniz..

EP7A99.jpg

Serdarbey şuan hali hazırda 7.05 md yüklü renawımız da yukarıda verdiğiniz linki usb den direk yükleyince yukarıda yayınladığınız işlemler gerçekleşiyormu yoksa usb içindeki mevcut klasörlerde değişiklik yapmamız gerekiyormu daha ayrıntılı anlatırsanız daha kolay olur uygulamak paylaşım için teşekürler.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.dosya (MN._Super Mod 3.1.1 upgrade lugu ) 2.dosya( MN1._ Skin Nav2.0_favreMOD upgrede ) diye 2adet dosya indirdim budosyaların ikisinideme yüklemek gerekiyor ?

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben uzun uğraşlarla 4.0.3 sürümüne geri dönmüştüm.

Daha sonra ilk olarak 7.0.5 MD sürümüne yükselttim.Sonrada ilk olarak 1.dosyayı(MN._Super Mod 3.1.1 upgrade lugu ) yükledim.2.dosyayı hiç yüklemedim.
Daha sonrada forumda verilen 7.0.5 MD skini yükledim.siz isterseniz bunu yüklemeyebilirsiniz.
7.0.5 md skin için olan USB de hiç değişiklik yapmadım.yine onu kullahıyorum.Zaten bu harita USB olmadan da kullanılıyor.çünkü orjinal rnav haritası değişiyor.

R nav harita görünümü hemen değişti ve güzelleşti.Kabul et tuşuna gerek kalmadan rnav harita ve navigasyona girebildim.
Ekrana bir video tuşuda geliyor ve bu tuşla direkt video playere girip videoları seyredebildim.

Harita ekranında saat kısmına dokununca ek ayarlar açılıyor ve extra olarak aynı igodaki BRANDİNG ,BUILDİNG,SKİN gibi değişik
ayarlar yükleye biliyorsunuz
(poi ve marka görünümleri,araç görünümleri,6 çeşit harita görünümü,bina görünümleri,speedcam ve hız göstergeleri vs.vs...)
istediklerinize göre haritayı özelleştirip o sıkıcı rnav orjinal haritasından kurtuluyorsunuz.
Benzinlikleri görünce (BP shell vb ..)geçerken amblemleri çıkıyor.Firmalardada aynısı oluyor (metro market,carrefour vs..)camiler hastaneler ve binalardada aynısı oluyor..Kavşak ve tabela görünümlerinide zevkinize göre uyarlayabiliyorsunuz..

Ayrıca bu forumdaki md skinide yüklediğim için ilaveten onlarıda kullanabiliyorum.

www.youtube.com/watch?v=0sV83mCLndo

Bu videodaki gibi ayarlar var,özellikle 1.20 dakika sonrasını izlerseniz hemen hemen aynısı oluyor.

Sorunuz olursa yine cevaplarım...

Son düzenleme:

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım ben super mod3.1.1 yükledim 2.dosyayıda yükledim dediğiniz gibi kabul et tuşuna basmadan direk naviye giriyor video tuşuna basınca direk medieplerede bağlanıyor ( sağüstköşede) fakat sikinlere ulaşamıyordum şimdi yukarıda yazdığınızı ve videoda gösteril diğigibi saate dokunmak gerekiyormuş onu denememiştim . kendi kendime acaba yanlış versiyon yüklediğim içinmi skin menülerine giremiyorum diye düşünmüştüm. Teşekürler bilgilendirdiğiniz için.