4.0.6 6.0.3MD ve 7.0.5MD Mediaskin

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlaveten şunu da söyleyeyim.Yükleme yaptığımız LGU dosyaları,LG firmasının mobil cihaz yüklemelerinde kullandığı bir dosya çeşidi ve
bunların içeriğini biz normalde göremiyoruz .İnternetten araştırırsanız PC için LGU dosya çevirici toollar var.Bunlarla LGU dosyalarını açıp içeriğini görebilir,
kendinize göre değişiklik yapıp (skin,dem,poi veya güncel speed cam) tekrar upgrade.LGU veya upgrade.root.LGU dosyası haline getirebilirsiniz. Bunuda USB flash ile Rnav a yükleyebilirsiniz.

9m6jr9.png

Bu sayede LGU olarak yüklediğimiz dosyaların neleri değiştirip r-navda neler yaptığını takip edip değiştirebiliyorum artık..

KOLAY GELSİN...

Son düzenleme:

recepdemirkaya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
help

Kardeşim bunu nasıl yaptın. benim sürüm 7.0.5MD yardımcı olurmusun 75;1061235]EP7A99.jpg[/QUOTE]

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum önce 7.0.5 MD skin yüklemen gerekiyor.
Bu da skine girdiğinde dijit@l görüntüsü seçersen çıkıyor.
Ama orjinali böyle değil.
USB/skin/digital/backgraund resmini paintle düzenlemen gerek.İstersen senin ve arabanın resminide koyabilirsin.
Daha sonrada sys.txt den nesnelerin resim üstündeki yerini ve renklerini ayarlıyorsun ve kaydediyorsun.
Daha sonra her girişinde böyle çıkıyor.

Son düzenleme:

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum önce 7.0.5 MD skin yüklemen gerekiyor.
Bu da skine girdiÄŸinde dijit@l görüntüsü seçersen çıkıyor.
Ama orjinali böyle deÄŸil.
USB/skin/digital/backgraund resmini paintle düzenlemen gerek.Ä°stersen senin ve arabanın resminide koyabilirsin.
Daha sonrada sys.txt den nesnelerin resim üstündeki yerini ayarlıyorsun ve kaydediyorsun.
Daha sonra her giriÅŸinde böyle çıkıyor.
serdar beykardeşim yine ben:) media sikin menüsüne saate dokunarak girdim girdim girmesinede bende daha önce media skinde oyunlar çıkıyordu şimdi omenüde öyle birşey yok sikinlerde yok . menüde APP EXTRA TEAMA MENÜSÜ Var ekstradan parmakkaydırma upragesinide yükledimki navinin saatinden girmekle uğraşmamak için sonuç yine aynı menülerin birkısmı yine yok otunlar temalar vs vs yukarda paylaşmış oduğun videoda menüler var, sorun hakkında bir tahmininiz varmı acaba.

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırsam usb deki sikinleri dosyaları görmüyor konun ilk sayfasındaki resimli mediaskini aktif etmeyide uyguladım sonuç yine aynı video ve navigasyonlar da bir problem yok .

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sanırsam usb deki sikinleri dosyaları görmüyor konun ilk sayfasındaki resimli mediaskini aktif etmeyide uyguladım sonuç yine aynı video ve navigasyonlar da bir problem yok .

Hocam dediğim gibi ben 7.0.5 MD ye yükseltip önce linkteki skinin sadece 1.dosyasını yükledim,
daha sonra bu forumdaki skini yükleyip bu skindeki uygulamaları ve usb dekileri kullanabildim.

Linkini paylaştığım skin sayfasında açıklamalarda yazdığı gibi önce genel temizlik yapıp
bu skini öyle yüklüyor.(linke tıkladığınızda italyanca açıklamaları çevirirseniz öyle yazıyor)

WDAAbm.jpg

Sizde de sanırım böyle olmuş,yüklerken genel temizlik yapıp önceki skin dosyalarını temizlemiş.

Siz şimdi bu forumda 1.sayfada verilen skinin 1.ve 2. dosyalarını tekrar yüklerseniz ve usb nizi öyle takarsanız (yaptım demişsiniz ama tekrar bir deneyin bence)
hem parmak kaydırma ile skine girme gelir,hemde uygulamaları ve USB deki diğer dosyaları kullanabilirsiniz.

Ben şu anda videodakilerin hepsini yapıp 2 skininde bütün uygulamalarını kullanabiliyorum..

Siz bu forumdaki skini tekrar yükleyip bir deneyin,olumsuz olursa yine yazarsanız yardımcı olurum ..

Son düzenleme:

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim rnav işletim sisteminden dolayı biraz inatçı.Bazen aynı dosyayı defalarca yüklemek gerekiyor.

7.0.5 ten 4.0.3 e dönmem için aynı dosyaları defalarca yüklemem gerekmişti.2 gün sürdü.Radyoyu bile çalıştıramayıp pert etmiştim.
Apartmanda adım çıkacaktı neredeyse,bu adam leptopla arabada saatlerce ne yapıyor delirdimi diye:):)

Son düzenleme:

35 İSM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim rnav iÅŸletim sisteminden dolayı biraz inatçı.Bazen aynı dosyayı defalarca yüklemek gerekiyor.

7.0.5 ten 4.0.3 e dönmem için aynı dosyaları defalarca yüklemem gerekmiÅŸti.2 gün sürdü.Radyoyu bile çalıştıramayıp pert etmiÅŸtim.
Apartmanda adım çıkacaktı neredeyse,bu adam leptopla arabada saatlerce ne yapıyor delirdimi diye:):)
evet ben eniyisi leptobu elime alıp arabanın içine geçeyim denemelere başlıyayım sabah 5 e kadar yolu var hehe

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet ben eniyisi leptobu elime alıp arabanın içine geçeyim denemelere başlıyayım sabah 5 e kadar yolu var hehe

:)En iyisi bu.Bende uyanığım hocam.rnava ilave haritalar(tomtom,7 way+açılış temaları)ilave etmeye çalışıyorum. Kolay gelsin.:eyv:kahve

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En kötüsü biraz uzun olur ama kesin çözüm.4.0.3 e dönüp benim sıralamayı uygularsınız..