Acil yardıma ihtiyacım var

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence siz o arabaya benzin aldiniz :D saka bi tarafada gecmis olsun ...

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ben olsaydım benzin alma ihtimalim yüksekti :)) ama esim kullanıyor aracı :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaç model garantiden yol yardımını çağırın:) 5 yıl garanti .

RC Burakcarisma

Burak SIRTMAÇ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı sorun bizim başımızada gelmişti parçanın adını unuttum fakat ingilizcesi Crankshaft Pluse Position Sensor diye geçiyor bir tür krank tur sayısını hesaplayan sensör.

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
kaç model garantiden yol yardımını çağırın:) 5 yıl garanti .

sanırım 2006 modeldi hatırlamıtyorum ama 5 den fazla dayım geldi simdi cekmeye cekme konusunda sıkıntı yokta sorun nedir masrafı ne nedir tamiri uzun zaman alırmı

Aynı sorun bizim başımızada gelmişti parçanın adını unuttum fakat ingilizcesi Crankshaft Pluse Position Sensor diye geçiyor bir tür krank tur sayısını hesaplayan sensör.

bir arastırayım bunu neyle alakalı bu parca

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginize cok tesekkür ederim artık yarın tamirciye kaldık iyi geceler

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
2 saat önce mandalina diyor konuda, korktum bir an:) olayın sebebi belli, evli -barklı adamın o saatte eşi olmadan yolda işi ne :aytuğ ilahi adalet:D şaka bir yana geçmiş olsun neyse ki kazasız belasız çekilmiş.

:)) evet dizel arac mazot aldık ama benim alıskanlıktan dolayı benzin diyorum yani gazada benzin diyorum araclardan ne kadar anladıgım ortaya cıktı :)

boş veeer, kendi aracını alınca hepsi oturacak yerine bak ben ilk kışa girerken daha klima-kalorifer olayını yeni çözüyorum bir gün dondum hemen öğrendim :D ama bak senin de buradan aklında kalır dizel araç alırsan, benzin doldurtmazsın :D

Benzin yani mazot hehehehehehehe

Canavar gibi calisirdi benzin aldaniz. :D

ne yapsın kaliteden ödün veremiyor:D

ilginize cok tesekkür ederim artık yarın tamirciye kaldık iyi geceler

umarım az masraf çıkar, geçmiş olsun mandalinam...

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
2 saat önce mandalina diyor konuda, korktum bir an:) olayın sebebi belli, evli -barklı adamın o saatte eşi olmadan yolda işi ne :aytuğ ilahi adalet:D şaka bir yana geçmiş olsun neyse ki kazasız belasız çekilmiş.

boş veeer, kendi aracını alınca hepsi oturacak yerine bak ben ilk kışa girerken daha klima-kalorifer olayını yeni çözüyorum bir gün dondum hemen öğrendim :D ama bak senin de buradan aklında kalır dizel araç alırsan, benzin doldurtmazsın :D

ne yapsın kaliteden ödün veremiyor:D

umarım az masraf çıkar, geçmiş olsun mandalinam...

arkadaslarım vardı aksam onları evlerine bırakmaya gitmisti ben malum cadıdan gidemedim sen dinlen gelme dedi esim iyikide gitmemisim bir saatten fazla o yolda kalsaydım aklım giderdi mezarlıgın arkasında bir yer :))

yaa sorma bu foruma takıldım takılalı araba bir sey olsa hemen diyorum sundandır bundandır esim diyor bu forum seni araba ustası yapacak :)) dalga geciyor benimle ama dogruluk payı azda olsa var :)

benzin detayını yakalaması süper oldu gece gece az gülmedim :)

umarım canım ya birde uzun zaman serviste kalırsa sıkıntı olur bugün ise gidemedim izin almak zorunda kaldım arabayı satmayı ciddi ciddi düsünüyorum annemgelsin bende iizine ayrılmıs olacam ya halledecem bu isi istedigim arac piyasada yok isin kötüsü bir tane bile satan yok :) yine getzin dizel otomotigi