Acil yardıma ihtiyacım var

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. :) Biraz esprili güzel hoş bir konu olmuş. Mezarlık detayları biraz ürperti katmış konuya. :)
Herneyse şakası bir yana, dizel araçları vurdurmak, yani iterek çalıştırmak sorun olur diye biliyorum ben ama? Yani tam hatırlayamadım şimdi ama sebebini, özellikle babam "yolda kalırsan iteleme" demişti. :D

Bu sorudan sonra, benim de cahillik çıktı ortaya :D

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. :) Biraz esprili güzel hoş bir konu olmuş. Mezarlık detayları biraz ürperti katmış konuya. :)
Herneyse şakası bir yana, dizel araçları vurdurmak, yani iterek çalıştırmak sorun olur diye biliyorum ben ama? Yani tam hatırlayamadım şimdi ama sebebini, özellikle babam "yolda kalırsan iteleme" demişti. :D

Bu sorudan sonra, benim de cahillik çıktı ortaya :D

itelemenin üstünden 9 saat gecince denirmi bu yaw :))
vurdurmak degil yaptıgı yol ortasında kalınca arac kenara cekmek icin itelemisler
bizim basımıza normal bisiy gelmez ki hic bir zaman :))

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:)
Vurdurarak çalıştırmak zararlı diiye biliyorum ben :) Kenara itmekten sorun olmaz çoğu zaman bizde iteliyoruz o tarz. Yıkarken falan ileri geri oynatıyoruz. :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vurdurarak calısma Trigere Zarar verir.. Triger eger Kayışsa ki cogu arac kayışlı..... Kayıs 1 diş atlasa olacakları dusunemiyorum... butun sibooplar egilir mottor kullanılmaz hale gelir :) Allah muhafaza.. Sıkıntılı bi Durum Vurdurmak..

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Vurdurarak calısma Trigere Zarar verir.. Triger eger Kayışsa ki cogu arac kayışlı..... Kayıs 1 diş atlasa olacakları dusunemiyorum... butun sibooplar egilir mottor kullanılmaz hale gelir :) Allah muhafaza.. Sıkıntılı bi Durum Vurdurmak..

hii aman aman trigerinde degisme zamanı yaklasmıstı esimde ondan korkuyordu ne cok ıvırı zıvırı var ya nereden nesi oldugunu dili de yok anlatsın :)

hala usta bekliyoruz bu esnaflar niye erken acmazlar dükkanlarını ki

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
asıl şimdi geçmiş olsun diliyorum size :D :D

yok henüz usta gelmedi konu komsu yorumları bunlar genelde dogru cıkar insanlar baslarından gecen tecrübelerden yorum yapıyor sonucta usta bir uyansa gelse de icimiz rahat etse yada iyice daralsa :)

*MELiH

Melih LALE,
Yönetici
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun iyi macera olmuş. Akü kutupbaşını söküp biraz bekleyip deneseymiş. :)