Alınası Megane RS faz2... ?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg filan görmemiş faz2 verebilirim. 33bin tl son oluru var. mavi ugk faz 2 recaro edition. satılık ilanı yok şuan. 1-2 milyar kadar harcaman gerekebilir. aracı baştan aşağı inceledik. sadece beynin orjinale çevrilmesi lazım üzerindeki chip iyi değil. onun dışında güzel araba.

43 ona vereceğine bunu 33e alıp maximum 35e kusursuz hale getirirsin.

67518532lag.jpg

Son düzenleme:

zazu_bRS

Barışcan GÜZEY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşını foruma üye olmasını bekliyorum ve yakından tanımış olalaım bir rs çiyi:D, aracın resimlerinide bekliyoruz . canlı görmüş olsamda burda resimlerini görmek güzel olur ...rengide tam benim yaşlara uygun yaw :D

foruma kayıtlı olduğumu biliyor, söyledim de kaç kere gel kayıt ol diye ama pek arası yok internetle kayıt olsa bile aktif olmaz :D

zazu_bRS

Barışcan GÜZEY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kardeşim lpg konusunda benim bi tepkim zaten yok olmassa ben taktırırırdım mecburen...
aracı görüp gösterme mevzusu ise okdar bast değil ankaradayım ben yoksa atlar yanınızda alırdım soluğu :)

hee bilmiyordum ankarada olduğunu neyse uygun olduğun bi zaman gelir görürsün RS'i :)

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lpg filan görmemiş faz2 verebilirim. 33bin tl son oluru var. mavi ugk faz 2 recaro edition. satılık ilanı yok şuan. 1-2 milyar kadar harcaman gerekebilir. aracı baştan aşağı inceledik. sadece beynin orjinale çevrilmesi lazım üzerindeki chip iyi değil. onun dışında güzel araba.

67518532lag.jpg

Gökhan RS :) kafamı karıştırdın :D şeytan dürtüyor beni zaten... de bu beyin olayı ne tam anlamadım stock halinemi dönüş yapıcaz yeni bir ecu mu çözücez araca :S

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee bilmiyordum ankarada olduğunu neyse uygun olduğun bi zaman gelir görürsün RS'i :)

istanbula bi chip uygulaması için gelicem zaten ama nezaman geleceğim kesn değil daha... geldiğimde görmek isterm tabiki illa ticaret olmasada tanışmış oluruz :)

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sıfır beyin 1000 tl. benimde başıma gelmişti geçmişte servisten aldım düzeldi tüm sorunlarım. bununda üzerindeki yazılım iyi değil. orjinale dönme hakkını doldurmuş üzerindeki beyin. yazıp silme konusunda sıkıntı var. ama dediğim gibi. 1000 tl gibi bir para verip hemen değiştirebiliyorsun. bursada hazırda beyin var. ben kendimede aldım taktım.

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

67518532lag.jpg

Çok mantıklı hemde renk açısından daha güzel bi renk bence :eyv

zazu_bRS

Barışcan GÜZEY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbula bi chip uygulaması için gelicem zaten ama nezaman geleceğim kesn değil daha... geldiğimde görmek isterm tabiki illa ticaret olmasada tanışmış oluruz :)

aynen öyle hem aracı görmüş olursun hem de sohbet etmiş oluruz

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok mantıklı hemde renk açısından daha güzel bi renk bence :eyv

evet hazırda 33liram olsa ben arkadaştan kendime alıp hemen herşeyini çiçek gibi yapar 40ın altınada vermem bu aracı. adam edip piyasaya çıkarmaya bakar. kilo olarak bizim cam tavanlı faz1lerden 60 70 kilo civarı daha hafif. faz1 koltukların tanesi 35 kilo. bununkiler 11-12 kilo filan.

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sıfır beyin 1000 tl. benimde başıma gelmişti geçmişte servisten aldım düzeldi tüm sorunlarım. bununda üzerindeki yazılım iyi değil. orjinale dönme hakkını doldurmuş üzerindeki beyin. yazıp silme konusunda sıkıntı var. ama dediğim gibi. 1000 tl gibi bir para verip hemen değiştirebiliyorsun. bursada hazırda beyin var. ben kendimede aldım taktım.

Gökhan RS pm atıyorum...