Alınası Megane RS faz2... ?

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rs'lere benimde kafa kilit. kupeden sonra rs gelecek görünüyor :eek:

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
LPG Varsa beş para etmez...

böyle kesin yargılayıcı vb. cümleler yanlış canım kardeşim... düşünceni dile getirirsin bizde dikkate alırız veya almayız ama beş para etmez tarzı yaftalarla arabaları hiç etmeninde alemi yok.. ben alırım birde lpg takarım görelim sonra kaç para eder ;) saygı saygı saygı ;)

abraxxaas0606

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rs'lere benimde kafa kilit. kupeden sonra rs gelecek görünüyor :eek:

daha kullandım bence renault seviyorsan bin ve deki renault ne yapmış yaaa :D
benim kafam şu aralar çok karışık dizel bir aracım var ve alıştığım RS zevkinden mahrum kaldım
garib oldum yani :) onun kafasına tekrar RS düşünmeye başladım yoksa hedef s2000 di :) ama bilmiyorum bakalım kısmet inş. sende alırsın :)

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s 2000 ler güzel araçlar ama 2 kişilik olmaları en büyük zaafı bence rs ile s2000 yan yana koyulsa bende rs seçerdim. coupe kullanıcısı olarak ekonomiyi düzelttiğim zaman arayacağım ilk araç rs dir. ilanlara gelince mavi yi almak daha mantıklı arada 10 bin lira gibi bir fark var 10 lirayı maviye harcasan diğerinden kat kat daha güzel bir araç ortaya çıkar. sitemizdende tanıyan bilen arkadaşlar var ve öneriyorlar sıkıntısınıda anlatmış arkadaş. gönül rahatlığıyla alınabilecek bir araç demekki.

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Her türlü alınır LPG'side çok kaliteli zaten yeni tip Gazlar artık araca zarar vermiyor eskisi gibi değil artık Gazlıcan zaman benzinde kullanırsın normal şehir içindede gazda kullanırsın 600lira az değil yakıtta bence şehir içinde geçer bile belki ama 1.6VTi aracın Vtec açtığında 1milyon yakmasının yanında bu canavarın yakıtı hiçte sorun edilmemeli bence gerçi kulanmadım ama RS 1milyon bile yaksa VTİ Typer'dan çok daha hızlı gideceğinden ve donanım konfor olarak çok daha üstün olduğundan sorun edilmemeli bu aracı kaçırmayın derim valla bende Megane Coupe İDE'den sonra Megane RS düşünüyorum şekil ve hızlı makinalar tam projelik :)

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Performanslı bır araç ve LPG çok zıt ır kavram hocaM
Ya normal bır araç alacaksınız LPGlı ya da Harbı araba alıp benzınıne katlanacaksınız

Revolution

Gizay İMREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Performanslı bır araç ve LPG çok zıt ır kavram hocaM
Ya normal bır araç alacaksınız LPGlı ya da Harbı araba alıp benzınıne katlanacaksınız

Neden LPG' ye bu kadar terssiniz anlamıyorum. Herkezin bütcesi herkeze uymaz şimdi diyceksiniz ki rs alıyorsan benzininide koyucaksın eğer öyle de olmuyorsa takıcaksın tüpünü roll zamanı benzın dıger turlu tup te gıdersın hıcte sıkıntı cıkarmaz.