''Bugün Megane I Aracına Ne Yaptın''

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camda osmanlı tuğrası oldumu ne oluyor aga ben çözemedim bizim burdada görüyorum neye mensup oluyor bu arkadaşlar ayrı mı tutuyorlar kendilerini ne bilim ayrı bi tarikatmi cemaatmi ne oluyor..

:D herşey olabilir.
ben de tuğra severim. özüm osmanlı olmadığı halde osmanlıyı severim.
osmanlı türklerin dedeleri, neden olmasın ki :D

suat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camda osmanlı tuğrası oldumu ne oluyor aga ben çözemedim bizim burdada görüyorum neye mensup oluyor bu arkadaşlar ayrı mı tutuyorlar kendilerini ne bilim ayrı bi tarikatmi cemaatmi ne oluyor..
Osmanlıyı seviyorum o yüzden. cematle tarikatla alakası yok.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suat kardeşim öncelikle çok teşekkür ederim.vakit ayırıp resimledin. baya deteylı resimlemişsin. çok sagol. resimlerin hepsini aldım. hakikaten bana çok iyi fikir verdi.kafamda üç aşagı beş yukarı buna benzer tasarlamıştım. sıkıntım nerden yapmaya başlamam uygun olur diye idi. 3cü stop lambanın dibi ve sabit kalsın diye tavana çengel konması bana yapacagım ürün için iyi bir örnek oldu. Aracın hakikaten özel bir araçmış. perde ve beyaz kadran ekran dışında hemen ilk dikkat çeken cd çalarlı orjinal müzik. bu cd çalarlı tipi sadece yurtdışında görmüştüm.yanlış hatırlamıyorsam ebayda ingilterede satışı vardı. Allah kaza bela vermesin. Sağlık sıhhatte iyi günlerde aracınızı kulllanmanızı diler tekrar tekrar teşekkür ederim.

suat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suat kardeşim öncelikle çok teşekkür ederim.vakit ayırıp resimledin. baya deteylı resimlemişsin. çok sagol. resimlerin hepsini aldım. hakikaten bana çok iyi fikir verdi.kafamda üç aşagı beş yukarı buna benzer tasarlamıştım. sıkıntım nerden yapmaya başlamam uygun olur diye idi. 3cü stop lambanın dibi ve sabit kalsın diye tavana çengel konması bana yapacagım ürün için iyi bir örnek oldu. Aracın hakikaten özel bir araçmış. perde ve beyaz kadran ekran dışında hemen ilk dikkat çeken cd çalarlı orjinal müzik. bu cd çalarlı tipi sadece yurtdışında görmüştüm.yanlış hatırlamıyorsam ebayda ingilterede satışı vardı. Allah kaza bela vermesin. Sağlık sıhhatte iyi günlerde aracınızı kulllanmanızı diler tekrar tekrar teşekkür ederim.
Rica ederim yusuf bey yardımcı olabildiysem ne mutlu cd çaları fransadan bi akrabaya getirttim.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suat bey sorması ayıp olmasın da
orjinal renault cd çalar kaça mal oldu ?

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suat bey teşekkür ederim. sanırım daha öncede ebay'da görmüştüm. Bugün değerli kardeşim Mehmet gökçeoğlu ilede bu konuyu konuştuk. Evet cd çalar çok şık ve güzel ama bazı tereddütler var. Şöyle ki : cd çalar tıpkı renault'un bütün cd ve cd changer'lar gibi TRAK okuyor( bir cd ce max 12-16 şarkı) ; bir diğer sıkıntı ise ses çıkışı oldukça düşük. yani 50 euro tl bazında yaklaşık 150 civarı yapıyor. 150 tl vermek yerine W/R çıkışlı bir pioneer yada sony 150-200tl vermek daha mantıklı geliyor. üstelik cd çaları trak değil ve artı olarak usb ,aux ,sd kart okuyucuları var ve en kötüsü 50x4 Wat çıkış gücünde. bu cd çalarları ekran ve kol aktif hale getirebilen sitede arkadaşlarda var. o yüzdende bu orjinal cd çalar çok güzel görünse de çokta mantıklı gelmedi.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
değerli arkadaşlar malum ben arka pandizot perde olayına kafaya takmıştım. yapmayı planladığım arke cam perde için internetten malzeme bakarken aşagıdaki linkteki sitede hazır olan sarmalı arka perde çokta hoşuma gitti ; ayrıca çok ta ekonomik. yoğun mesaiyi atlatınca aracıma uyup uymadığını ve ölçülerini alıp değerlendireceğim. tabiki amaç hazır almak değil ; kendimiz bişeyler üretebilmemiz fakat bu kadar uygun ve şık bir ürünü kendim yapmaya kalksam daha fazla fiyata malolacak ve bu kadar şık durmayabilir. benim hoşuma gitti. sizin fikriniz nedir ? işte link :http://www.modacar.com.tr/modacar-110-cm-tul-acilir-kapanir-arka-cam-perdesi-85a48360

suat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yusuf bey 115 tl ödedim geçen yıl aldım o zaman ero düşüktü.