Camlardan gelen rüzgar sesi hakkında

mhmtyldz8191

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 sene oldu aracımı alalı her anlamda aracımdan cok memnunum fakat son zamanlarda 100-110 km lerde daha once yaşamadığım rüzgar sesi duyuyorum. özellikle de şoför tarafındaki camdan çok geliyor. neden olduğu hakkında bilgi sahibi olan var mıydı? bu arada aracım 2009 model 1.5 dci 105 beygir dynamic paket.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 sene oldu aracımı alalı her anlamda aracımdan cok memnunum fakat son zamanlarda 100-110 km lerde daha once yaşamadığım rüzgar sesi duyuyorum. özellikle de şoför tarafındaki camdan çok geliyor. neden olduğu hakkında bilgi sahibi olan var mıydı? bu arada aracım 2009 model 1.5 dci 105 beygir dynamic paket.

Benim aracim fluence bende 2 fitil var. Bir tanesi kapi ve cami cevreleyen bir tanesini de yan aynalarin hemen yaninda kapida ve on diregin kaputla birlesme noktasinda. Ben 80 km itibari ile ses almaya baslamistim. İlk once fitillerden sandim ama detayli bakinca bahsettigim ayna yanindaki iki kucuk parca fitil ciddi sekilde deforme olmustu onlari degistirdim ve ses duzeldi. Bende de sofor tarafindan geliyordu ama ben her iki kapinin kucuk fitillerini de degistirdim. Bu oarcalar fitilden ziyade kece gibi duruyor 8-10 cm lik parcalar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hunterduav

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de şoför tarafındaki camdan çok geliyor. değişim yaptığınız yerin resmini paylaşabilir misiniz?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de şoför tarafındaki camdan çok geliyor. değişim yaptığınız yerin resmini paylaşabilir misiniz?

Serviste yaptirdim ben oraya gore kesip yapistirdilar.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi