Ceza yiyenler kervanına bizde katıldık!!

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Film çektirdiğim yere geçen bi punto getirmişlerdi. Sahibi polismiş. Baştan aşağıya ön cam dahil zifiri karanlık çektiler filmi. Haram olsun o para başka bişey demiyorum. Sanki teröristiz arabanın içi görünmüyormuş. Töbe yarabbi adamı dinden imandan çıkartırlar yemin ediyorum...

Dediklerine katılıyorum arkdaşım. Adamların torpili oldumu öyle tamamen koyu flmle dolanıyorlar hiç bir polisde bişey demiyor.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sırf bu polislerle uğraşmamak için film işine uzak duruyorum.. yasak kalkacak muhabbeti vardı. böyle bir şey kesinleşirse kesinlikle yaptırırım. onun haricinde yaptırmayı düşünmüyorum.. polisin ağız kokusunu çekeceğime filmsiz gezerim.

ömür_37

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun. Bende haftasonu film çektirmeyi düşünüyordum yne tereddüte düştüm bde bunlarla uğraşması var:mad:

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapacak bişey yok lanet olsun diyorum başka birşey demiyorum. Ülkeden polisinden herşeyinden nefret ettirmeye başladılar artık... Zaten arabayı satarken soyuyorlar yakıtta soyuyorlar bırakında bari arabamızın camına bi film çekelim...

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Flimleri saklasan belki sonradan kanun değişir yine kullanırsın.

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Fatih malesefki bu durum böyle çoğu polisin kendi aracında 4 numara var ama biz 1 takınca problem oluyor ...

emirekici

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun.. adana da zifiri siyah camlı gezebilyorum polis görüyor bişey demiyor ve diğer arabalarımızın filmleride böyle karışmıyorlar adanada bi sıkıntı olmuyor tek dertleri egsoz o yüzden düz olan egsozumu elktrikli yaptım artık sıkıntı yok herseyi abartmaya başladılar artık.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyice abarttılar ya. Aynı şekilde, burada esnaf "kendi dükkanının önüne" arabasını park edince polis geliyor direk ama başka bir polis rahatlıkla park edebiliyor.
Dediğine katılıorum. İyice herşeyden soğuttular. Devletten polisinden askerinden herşeyinden..
Madem bunu kullanmak yasak, neden ülkene sokuyorsun.