Ceza yiyenler kervanına bizde katıldık!!

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke şöyle bir durum olsa bildiğim kadarı ile amerikda böyle bir yere gidip işletiyorsunuz modifiye parçalarınızı ve sorun olmuyor diye biliyorum .

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Keşke şöyle bir durum olsa bildiğim kadarı ile amerikda böyle bir yere gidip işletiyorsunuz modifiye parçalarınızı ve sorun olmuyor diye biliyorum .
Filmler işletiliyor deniliyor ama tam net bilmiyorum.

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Filmler işletiliyor deniliyor ama tam net bilmiyorum.

Valla bende öyle birşey duymuştum ama yok sordurdum yok dediler bende sonra üstelemedim çok

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun hani film yasagı kalkmıştı*?

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bende orjinal siyah camlardan ceza yemiştim vaktinde, çok sinir bozucu bir durum. Renault Mais genel müdürlükten ıslak imzalı araç orjinaldir yazısı ile trafikten men kararını kaldırtmıştım.

Senin yapman gereken filmleri söktürdükten sonra A bölge veya B bölge sana hangisi yakınsa aracını 7 gün içinde ( iş günü değil haftasonlarınıda sayıyorlar) götürüp fotoğraflarını çekiyorlar. sonra men kararını kaldırıyorlar. 7 gün içinde yaptırırsan muayneye girmene gerek kalmıyor.

Resmi olarak keyfe göre araç çekmekte yasaklandı herhangi bir yolu garaj girisi vs. kapatmadıkca araç çekilemiycek sadece ceza yazılıcak dendi halen daha tarladan salata toplar gibi önüne gelen yerden araç çekiyorlar.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyice abarttılar ya. Aynı şekilde, burada esnaf "kendi dükkanının önüne" arabasını park edince polis geliyor direk ama başka bir polis rahatlıkla park edebiliyor.
Dediğine katılıorum. İyice herşeyden soğuttular. Devletten polisinden askerinden herşeyinden..
Madem bunu kullanmak yasak, neden ülkene sokuyorsun.
Ya ülkeye sokmayı geçtim madem yasak muayneden neden geçiriyorsun.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ruhsat babamın üstüne illa onun mu gitmesi lazım acaba?

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun..
Film işletme çeşitli meslekler de oluyor galiba.. Avukatlık, hakimlik vs tehlikeli kişilerle uğraşanlar gerekçe bildirirse izin alabiliyorlar film için diye biliyorum yanlış bilmiyorsam...
Sizin oraların polisleri temelli cinsmiş.. Sök ceza yazmayım demiyorlar mı hiç