Clio 1.2'e LPG önerisi

selcuk39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 2 HB 1.2 yeni tüp taktırdım şu an gayet memnunum. benzine göre çekişte illaki bi düşme var ama bu çok az fark ediliyo.. Ben tüp takılmasını tavsiye edenlerdenim bana göre önemli olan aracın az yakması çekiş hafif düşecekmiş benim için problem değil yarış yapacak bir araba değil zaten.. Atiker marka kullandım montaja kadarki maliyeti 1100 tl oldu bana.. ilk denememde 50 tl lpg ile 268 km yol gittim. Dediğim gibi ben çok memnunum taktıracak arkadaşlarada tavsiye ederim benzin ile lpg nin arasındaki farkı çok az hissedeceklerdir....

hasantgc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende lpg taktırmak için gittiğimde lovato yu önerdiler fakat aracı 1.2 12v şehir içi 31 kuruş şehirler arası 21 kuruş yakıyor.Ustaya sorduğumda tüp taktırırsan şehir içi 25-26 kuruş şehirlerarası 19 kuruş yakacağını söyledi bende vazgeçtim açıkçası hem bagaj açısından hemde performans açısından taktırmamanı öneririm

yunussss

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dostlar bende 2004 1.4 clio 2 var atiker takılı inanın bana ben böyle birşey görmedim 42lt depo full dolduruyorum bitsin diye uğraşmaya başladım artık yok kardeşim bitmiyor. süper bişi bu lpg.

irfan baba

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar tecrübeleriniz için teşekkür ederim. Benim araba benzinde 35 krş yakıyor. 1.2 75 beygir symbol, benzin 5.30 olmuş. Acaba yakıt tüketimi normal mi. Bu arada bende brc taktırmayı düşünüyorum ama maliyetler çok fazla geldi. 2000 - 2200 lira arasında bir maliyeti var. Tavsiye edermisiniz? Hayırlı sürüşler.