Clio 2007 Hatchback Amörtisör Yay

By.TRabZonLu™

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Clio 2007 Hatchback 1.5 DCi aracım için arka amörtisör yay'ını nereden bulabilirim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

By.TRabZonLu™

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar koca forumda yokmu kimse..

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
By.TRabZonLu[emoji769' Alıntı:
;1056662]Renault Clio 2007 Hatchback 1.5 DCi aracım için arka amörtisör yay'ını nereden bulabilirim arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Parcacilarda mevcuttur. Orjinal de vardir yan sanayi de vardir. Bulundugunuz yerde sanayi varsa parcacilardan temin edebilirsiniz. Ellerinde yoksa getirtiyorlar. Ayrica servisten almak isterseniz piyasaya gore pahali olur. Ama servisten alirsaniz aklinizdan soru isareti kalmaz ve garantili malzeme olur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

By.TRabZonLu™

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parcacilarda mevcuttur. Orjinal de vardir yan sanayi de vardir. Bulundugunuz yerde sanayi varsa parcacilardan temin edebilirsiniz. Ellerinde yoksa getirtiyorlar. Ayrica servisten almak isterseniz piyasaya gore pahali olur. Ama servisten alirsaniz aklinizdan soru isareti kalmaz ve garantili malzeme olur.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
hocam Trabzonda aramadığımız yer kalmadı bulamadık bir türlü. İnternet üzerinden bulabileceğim bir yer varmı ? yada link falan.

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parçafilosu.com adresine gir kardeş orda onlıne musteri hizmetleri sogbet alanı var ordan yaz arabanın bilgilerini verip sor istersen

By.TRabZonLu™

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
parçafilosu.com adresine gir kardeş orda onlıne musteri hizmetleri sogbet alanı var ordan yaz arabanın bilgilerini verip sor istersen
Bulduk birtane ama çok pahalı değil mi ? 263 TL 1 adet fiyatı
edit, uyumlu değilmiş şaka gibi...

Son düzenleme:

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla aga ben bu siteden bı kac parca ütün almıstım bellı aralıklarla sıkıntı cıkarmadı gununde elıme ulastı ve dogru parcalar geldi fiyat konusunda 50 tl yazıyor evet ama adam neden 65 dedı bılmıyorum onu kardeş kargo ucretını felanda katmıs olablır ama sıte guvenlı ben dedıgım gıbı aldım parca