Clio 4 2014 joy ses sistemi

Y.admr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracım 2014 clio joy 1.5. dcı 2000 tl ye android teyp alacam cüzi bir miktar para ile ses kalitesini nasıl artırabilirim

habide üzerindeki teyp 20 watt yeni alacağım ise 4x50 Watt Surrond Stereo ses kalitesinde artış olurmu bu ses kalitesi tatmin edermi

son olarak arka kapılarda hoparlör yok diyolar kablosu çekilimi sadece hoparlor mü yok

images

Son düzenleme:

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cuzi tanımı biraz göreceli, eğer maksimum limitinizi (teyp haricinde harcamak istediğiniz) belirtirseniz yardımcı olmaya çalışırım

Y.admr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
300 tl

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
arka kapılarda 2014 joy tesisat çekili soket var hoparlörü takıyorsunuz kabloyu da ortadan 1 ve 2 ci jack yerleştirin hemen ses gelecektir.kapıları sökmek biraz uğraştırıcı klipslere dikkat edin yeterli
YouTube: ClioileYollarda

Y.admr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bunlar amfi olmadan nasıl çalışır amfi şartmı

bunları gelişi güzel sunmadım size, uzmanlaştığım ağır bir hobi caraudio ve sunduğum hoparlörler elinizdeki
teypin çıkış güçlerine uygun şekilde en optimum sonucu verecek hoparlörler.

daha iyi sonuç almak mümkün tabiki ama onuda anfisiz vede özellikle 300tl limit ile sunmak mümkün değil

clio4biriki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam merhaba , bende 2013 model 1.2 joy Clio aldım , elimde single din bir Pioneer teyp var , teyp fena değil , ama köşeleri suanki teyp yerine ( oval şekilde ) uymayacak sanirim , bunu uydurmanin bir yolu var mı ? bir de yalıtım dahil 1500 TL bütçe ile nasıl birşey önerirsiniz , hiphop rap tarzı müzikleri seviyorum

Mr.Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam merhaba , bende 2013 model 1.2 joy Clio aldım , elimde single din bir Pioneer teyp var , teyp fena değil , ama köşeleri suanki teyp yerine ( oval şekilde ) uymayacak sanirim , bunu uydurmanin bir yolu var mı ? bir de yalıtım dahil 1500 TL bütçe ile nasıl birşey önerirsiniz , hiphop rap tarzı müzikleri seviyorum

size lazım olan ingilizce FASCIA denilen birşey yani teyp çerçevesi ama sıkıntı şuki hem bu kelime ile genelde orijinal çerçeveler çıkacak hemde istediğiniiz bulmakta zorlanabilirsiniz.

aktepe bir ara satıyordu ama stok tükendi yazıyor :https://www.aktepesound.com/renault-clio-4-2012-2017-teyp-cercevesi

bununla beraber aşağıdakileri alırsanız sizi memnun edecektir:

1) ikinci el sony gs4 anfi, 2 kanal önlere, 2 kanal köprüde subwoofera, teybin 2 kanalıda arka kapılara, anfiyi 600tlye fln bulursunuz

2) jbl piyasada 1000lik dedikleri 30cm bir subwoofer iş görecektir oda 300 civarı alınabilir

3) morel maximo ultra yine ikinci el genelde 400-450tl bandında

bunlarla beraber çerçeve 1500tl civarı geliyor sizi memnun eder

clio4biriki

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikinci el pek alışveriş yapmıyorum , dediklerinizi 0 alarak ağırdan toplasam mi diye düşünüyorum , yalıtım yaptırmayı da düşünüyorum kapılar ve bagaj yeterli olurmu şimdilik sizce ?