Clio 4 Cam Rüzgarlığı

Sami Demirpaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun Murat.

Nasil cam hafif acikken ses yapiyor mu

Sent from my iPhone using Tapatalk

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun Murat.

Nasil cam hafif acikken ses yapiyor mu

Sent from my iPhone using Tapatalk
Sağolasın Sami Walla Hiç Dikkat Etmedim Yolada Çıkmadım Öle Ama Yazıcam Tekrar Bu Konu Altında

yusuf_hoca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fiyatı çok yüksek ya...anlaşılan modacar ı bekleyecez :)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nazar değmesin Murat
Arkalarda gelince tam takım olucaktır

Zenx

Metin KESKİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şu cam rüzgarlıklarının 4lü set halinde mugen tip çıkarsalarda alsak, bizim araçlarda dehşet duracağına eminim :eyv

erdemson

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Murat Bey, ne zamandır bekliyorduk clio 4 için böyle küçük ve faydalı aksesurları. Güzele ne yakışmaz ki :D süper olmuş

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 yıl oldu mugen rüzgarlıklar hala yok. Gittigidiyordan mesaj attım 1-2 satıcıya, modacara mail yolladım geri dönüş yapan yok. En yakın uyan bir modelin rüzgarlıklarını denemek geçiyor aklımdan.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 yıl oldu mugen rüzgarlıklar hala yok. Gittigidiyordan mesaj attım 1-2 satıcıya, modacara mail yolladım geri dönüş yapan yok. En yakın uyan bir modelin rüzgarlıklarını denemek geçiyor aklımdan.

Orjinal kendi ruzgarligi daha iyi hem cam icine giriyor hemde istedigin zaman cikariyosun birde mugen araca pek yakismaz arka camlar cok dar uzun bi sekilde olsaydi olabilirdi tabi genede zevk meselesi

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal kendi ruzgarligi daha iyi hem cam icine giriyor hemde istedigin zaman cikariyosun birde mugen araca pek yakismaz arka camlar cok dar uzun bi sekilde olsaydi olabilirdi tabi genede zevk meselesi

Evet olabilir görmek lazım. Bizim kapıların üst tarafı plastik kauçuk benzeri bir malzeme ve hafif dairesel o yüzden dıştan mugen tam oturmayabilir. Bunun camın içine girmesi güzelmiş.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Sizin cama iyiden iyiye ısındım. Clio 3 lerdeki mugenleri gördüm gerçekten eğreti duruyor. Bursa maisten bir sorayım bakalım.