Clio 4 Cam Rüzgarlığı

scania_vabis_55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orijinal olduğu belli yani.Camı komple tamamlıyor.Kimi rüzgarlıklar Yarıda bitiyor.Sigara içenler için can yani

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
xRPmqY.jpg
[/URL]

Ben çoktan takmıştım arkadaşlar bu daha şık ve sorunsuz...

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben çoktan takmıştım arkadaşlar bu daha şık ve sorunsuz...

Güzel görünüyor gerçekten. Ürün memnuniyeti ve fiyat bilgisi de verirseniz iyi olur.

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürünler güzel fakat yapıştırırken biraz dikkat istiyor. Kapı bitimi kavisli olduğu için sadece ön ve arka taraf yapışıyor ve rüzgarı yediğinde uçuyor. Ben ondan 1 set kaybettim. 2. bir set almak zorunda kaldım bunu kapı bitim yerine yapıştırmak yerine camın ustundekı düz yere yapıştırdım :D Daha sağlam oldu sırıtmadı da bence.

2 set aldım 2 sinede 50 TL verdim başka yerlerde aklıma geldikçe soruyorum 60 diyende var 65 diyende.

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürünler güzel fakat yapıştırırken biraz dikkat istiyor. Kapı bitimi kavisli olduğu için sadece ön ve arka taraf yapışıyor ve rüzgarı yediğinde uçuyor. Ben ondan 1 set kaybettim. 2. bir set almak zorunda kaldım bunu kapı bitim yerine yapıştırmak yerine camın ustundekı düz yere yapıştırdım :D Daha sağlam oldu sırıtmadı da bence.2 set aldım 2 sinede 50 TL verdim başka yerlerde aklıma geldikçe soruyorum 60 diyende var 65 diyende.

Daha önce de yazmistim, camin ust kisimlari kavisli saglam yapismayabilir diye tahminim tutmus o zaman ama yine de guzel duruyor.

Cxxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kavisli yere ekstra bir yapıştırıcı lazım kesınlıkle gerek yok oraya birşey sürmeye alt kısmına yapıştırdğınızda da kötü bir görüntüsü yok kesinlikle.

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bacanağım oto aksesuarcı o yüzden para vermedim inan bilmiyorum fiyatını ödemek istememe rağmen ödetmedi.. boşluk kalan 2 kısım kalıyor orayada seffaf silikon sıkınca sapasağlam oluyor .Düşme şansı asla yok..

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel görünüyor gerçekten. Ürün memnuniyeti ve fiyat bilgisi de verirseniz iyi olur.

Bacanağım oto aksesuarcı o yüzden para vermedim inan bilmiyorum fiyatını ödemek istememe rağmen ödetmedi.. boşluk kalan 2 kısım kalıyor orayada seffaf silikon sıkınca sapasağlam oluyor .Düşme şansı asla yok..Öğleden sonra sordum 75 TL dedi...

Son düzenleme:

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mugen Cam Rüzgarliği Çok Daha Şik Görünüyor.. :eyv