clio 4 eşya gözü paspasları ve gelen sesler

sncrty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar clio 4 eşya gözleri paspasları bulan var mıdır?

Birde araçtan gelen sesler hakkında

-kapıyı açınca (arabayı çalıştırmadan) gelen elektrik kaçağı gibi cızırtılı bir ses

-arabayı ilk çalıştırdığımda cırcır öten bir ses

bu problemleri çözen arkadaş var mı?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kalorifer klape sesi olabilir o.

sncrty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kalorifer klape sesi hız göstergesindeki saat sesi gibi olan için değil miydi hocam

Radagast

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam bendede 1.2 mevcut motorun cok sesli çalıştıgını düşünerek servisteki tanıdığıma gösterdim hiç bir sorun olmadığını ilk marşta 2 3 saniyelik cıyırtı gibi gelen ses şimdi ismini hatırlayamıyorum bir kayış devreye giriyormuş o ses ondan geliyormus o seste gayet normal falan dedi sesler hakkındada malzeme kalitesi bir araçta anca bukadar kötü olabılır bence kapı yanlarına bişey koymaya çekiniyorum artık en ufak sese takan birisiyim tıkırtı olunca takılıyorum. clıodada bu durum hat safhada

sncrty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet gerçekten malzeme kalitesi iyi değil yani bir arabanın bu kadar mı kronik ses problemi olur.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet gerçekten malzeme kalitesi iyi değil yani bir arabanın bu kadar mı kronik ses problemi olur.

Benim anladığım kadarı ile özellikle bu noktada bu kalite ile ısrar ediyorlar. Bir tik daha üste çıksalar vw fiyatlarına dayanacaklarını biliyorlar. Yanı yuz yıllık firma Renault elbet Bilgi birikimi bir çok tecrübesi olmustur bu zamana kadar. Zira malzeme kalitesini megane4 ve üzeri araçlarda hatırı sayılır şekilde yükseltmişler ama clio gibi bir araçta ki oldukça da fazla satıyor bunu niye dikkate almazlar bende anlamış değilim. Herhalde nasıl olsa satıyor bu kombinasyonda sıkıntı da yok biz ellemeyelim burdan epeyce bir süre ekmek yiyelim derdiler. Belki makyaj operasyonunda düzelme olur diyeceğim ama İnan’ın hiç umudum yok :)

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sncrty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
forumlarda gözüme çarpıyor makyajlı kasada da aynı şikayetler var. Gerçekten motor ve görüntü gayet iyi ama malzeme kalitesi bir süre sonra renault ön yargısı oluşturuyor. Hatta oluşturmuşta bir arkadaşım qashqai aldı renault a bineceğime nissana binerim diyor. renault olarak ilk aracım motor kaputunu açtığımda mandalın plastik olduğunu görünce şok yaşamıştım.