Clio 4 Touch-Kolçak ( Kol dayama ) Önerisi

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZXWbWa.jpg

Ll2Vao.jpg

Hocam,clio 4 ü sattım,artık kangoo'cuyum.Bunlar satış için çektiÄŸim resimlerden kalanlar.

Maalesef daha ayrıntılı resim yok.
Clio 4 forumunu hala takipteyim...:eyv

Peki aynı döşeme bende var. O döşemeye gri uydu mu yoksa siyah daha mı iyi olurdu.

warlock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
montaj gerektirmeyen üründen kullanıyorum. vitesin arkasında bir yuvarlak girinti var. oraya oturuyor. yalnız biraz gevşek. alt kısımdan vidalamak gerekebilir. ben vidalamadım kolçağın ön tarafına yüklenmedikçe çıkmıyor. ama zaman zaman çıktığı zaman sinir edebiliyor. isteyen alıp alt kısmından vidalayabilir vida yerleri var araçta aşağıda.
Montaj gerektirmeyen ürünlerde arkadaki yuvarlak yuvaya giren kısmını siyah bant sünger tarzı(tam emin değilim ne olduğu hakkında) bir malzeme ile kaplayınca çok sıkı oturduğunu söylüyorlar. Deneme şansınız oldu mu? Bir de aldığınız ürün görseldeki ürün mü? 65ca7e42e0e614f7f2dc30715309693f.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suleymansaglam61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün sipariş geçtim. Haftaya montajını yapmış olurum. Bilgilendirme yaparım

bozo1923

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio IV Touch model aracım için 8201367091 kodlu ürünü satın aldım. Önümüzdeki hafta ulaşmış olur.Montajdan sonra resimleri paylaşıyor olacağım.

suleymansaglam61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Senin ürün bana görüntü olarak kalın geldi. İnşallah, koltuğun yanında bulunan eğim ayarlama kolçağını kapatmaz

bozo1923

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio IV Joy&Touch ve Captur araç modelleri için üretilen bir materyal. Sorun olacağını sanmıyorum.Geldikten sonra belli olur ama işlevsellikte sıkıntı çıkarıp çıkarmayacağı.

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Peki aynı döşeme bende var. O döşemeye gri uydu mu yoksa siyah daha mı iyi olurdu.

Hocam benim ürün siyah zaten.Tozdan ve terden gri gibi duruyor.Yoksa renk siyah döşemeyle aynı idi.

Dediğim gibi benim çocuk çok seviyordu onun üstüne oturup zıplamayı,kirlenmişti bayağı.Ama mekanizma sağlammış.

Aynı zamanda yukarı komple kalkıyor ve kolçak yokmuş gibi oluyor.

Yanlız en son clio 3 için siyah aldık,kumaş değişmiş ve kadifemsi olmuş yinede güzeldi.Ama ürün fermuarlı istersen kumaşı değiştirme şansın var.

serdar75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montaj gerektirmeyen ürünlerde arkadaki yuvarlak yuvaya giren kısmını siyah bant sünger tarzı(tam emin değilim ne olduğu hakkında) bir malzeme ile kaplayınca çok sıkı oturduğunu söylüyorlar. Deneme şansınız oldu mu? Bir de aldığınız ürün görseldeki ürün mü? 65ca7e42e0e614f7f2dc30715309693f.jpg

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Başka arkadaşa sormuşsunuz ama aynı üründen bende almıştım ilkinde.İstediğiniz kadar sıkıştırın veya yapıştırın ürün genede sallanıyor ve sağlam olmuyor.

Alttan bardaklık yuvarlağına vidalarsın desem o plastikte çok sağlam değil,vidaladığın yer kırılacak çok yaslanırsan daha sıkıntı.

En sağlamı koltuğa vidalanan tip.Koltuğun yanda demirleri var kalın.Döşemeyi sıyırıp oraya hazır deliklere vidalıyorsun.

Ekstra 2-3 tanede akıllı vida at,koltuk kırılır kolçak kırılmaz.Mekanizması sayesinde yukarı kaldırıp istersen kullanmaya bilirsinde.

( Eski yolcu otobüsleri gibi hareketli kolçak )

Karar sizin tabii ki...

Son düzenleme: