Clio 4 yetkili Servis Kazığı

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim. Ama bu konuda bana yardımcı olanda başka bir Reno servisi adam çok uğraşmadan baktığı gibi bu işçilik hatası dedi öyle ya da böyle
hakkımı sonuna kadar arıyacam. Eğer sorguyu biraz elden bırakalım ne arıyolar ne soruyolar araçla ilgili en çok tırstıkları şey ise yaptıkları ahlaksızlığın internete sızması

Eğer ki sana yardımcı olan Renault servisi araç için işçilik hatasıdır diye rapor hazırlarsa mahkemeyi kazanma sansın artacaktır fakat servis böyle bir rapor tutabilecek mi asıl mesele o(uğraşmazlar diye tahmin ediyorum) İnşallah aracınız için hayırlısı olur.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim, olayın internete sızmasından korktuklarını yazmışsın, madem öyle yetkili servisin adını yaz da herkes öğrensin...:eyv

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eğer ki sana yardımcı olan Renault servisi araç için işçilik hatasıdır diye rapor hazırlarsa mahkemeyi kazanma sansın artacaktır fakat servis böyle bir rapor tutabilecek mi asıl mesele o(uğraşmazlar diye tahmin ediyorum) İnşallah aracınız için hayırlısı olur.

Teşekkürler Mustafa Bey.

Yani doğal olarak kendilerini riske atmazlar ama hafta sonu gidip böyle bir talepte bulunmayı düşünüyorum. Böyle bir rapor verirlerse aracı onlara yaptırıp parayı cebimden öderim. Bu arada Araç Maltepe'de Güven Altan yetkili servisinde işlem görmüştür

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güven Altan müşteri memnuniyeti konusunda ılımlı bir servistir, kendi araçlarımı uzun seneler bana çok uzak olmasına rağmen oraya götürmüştüm, son 1 senedir sponsorumuza götürüyorum.
Mekanik servis Cotechi Cihangir Başel hem dostum hemde forumumuzun eski yöneticilerindendir ve servisin bu işte hatası varsa her zaman haklıdan yana olur, kendisiyle bir görüş derim...

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa Bey ismi not aldım. Yanlız belliki bu hasarı yaparken acemice davranmış şuan ustalaşmış olabilirler başka hasarlarda daha da uzman olabilirler ama boya işinde çakmışlar yani sınıfta kalmışlar. Yinede bir erdemlik yapıp hatalarını kabul etmek yerine çamura yatıyorlar. Ben oraya ilk aracımı götürüp durumu izah ederken çok çocukça davranış sergileyip oraya buraya bahane buldular en son kimyasal dökülmüş muhabbetinde karar kıldılar. Neredeyse beni kovmadıkları kaldı öyle diyeyim size bence bu davranış müşteri memnuniyetine yakışmadı.

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun, boya farkı gerçekten düşündürücü olmuş. Göz var nizam var hani biz olsak gözümüz kapalı boyasak bu kadar olur heralde, ancak müşteri memnuniyeti konusunda arkanızda durmuyor olmaları kötü olmuş. Hata yapılır insana mahsustur ancak düzeltmek yine ellerinde diye düşünüyorum. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun, boya farkı gerçekten düşündürücü olmuş. Göz var nizam var hani biz olsak gözümüz kapalı boyasak bu kadar olur heralde, ancak müşteri memnuniyeti konusunda arkanızda durmuyor olmaları kötü olmuş. Hata yapılır insana mahsustur ancak düzeltmek yine ellerinde diye düşünüyorum. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

Bana verdikleri cevap dahada komik hiçbir servis %100 boya tutturamazmış. Sürekli gittiğim yetkili servis hariç onlar %100 tutturabileceklerini söylüyor.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bana verdikleri cevap dahada komik hiçbir servis %100 boya tutturamazmış. Sürekli gittiğim yetkili servis hariç onlar %100 tutturabileceklerini söylüyor.

iyice çocuk yerine koymaya devam ediyorlar. Tuttur tutturma boya hatalı kardeşim tekrar boyasınlar olur mu öyle şey. Bence baktın orta yolu bulmuyorlar,başka servise gidip rapor tuttur. O rapor senin işine çok yarayacak.Madem yapmıyorlar kendileri uğraşsın daha büyük bir tazminatı.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Kaç yıllık araç ki bu yeni renkle boya farkı oluyor. Boya kodu denen bir şey var. Bunu yapamıyorsa yetkili değil, yetkisiz servissindir sen gider herhangi bir boyacıya boyattırırım. Hadi boya farkını da geçtim bayağı kabarcıklar da var. Boyattırmak yerine komple yeni kapı almak daha mantıklı. Geçmiş Olsun

Şu makaleyi bir oku istersen http://www.otohaber.com.tr/OkurMekt...tturamayan-servisten-hakkimi-nasil-alabilirim

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​bu kırmızı rengin zemin katı var ve üst katı var.. yani önce zemin kat atılıyor sonra üst kat atılıyor vişne suyu gibi ince şeffaf üst kat.. sonrada verniği atılıyor..