Clio 4'üme ufak rütuşlar

eRa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde jantlar dikkatimi çekti gerçekten hoş görünüyor arabanız.Jantlarda karbon kaplama mı? boya mı?Allah kaza bela vermesin

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç Harika Görünüyor Gercekten Tek Eksik , RFC Sticker Kisa Zamanda Temin Edip Araçinizda Görmek İsteriz.. :eyv :eyv

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah ancak herkesin dediği gibi benimde yorumum kuşu ve arkadaki yazıları sökmenden yana :D Allah kaza bela vermesin :eyv ;)

:masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah:masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah :masallah

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kuş hariç aracını beğendim,güle güle kullan kardeşim...:eyv
Vites topuzlarımız ikiz olmuş...:)

13393d1393165593-clio-4ume-ufak-rutuslar-dsc07314-2448-x-1836-.jpg

teşekkürler abi. kuş söküldü bile :)

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel olarak süper olmuş. Yakın zamanda jant alacaktım fakat sizin jantları görünce boyamayı düşünüyorum şimdi :)

bencede boyat gereksiz para verme kardeş... ben fırın boya yaptırdım gerçekten çok şık oldu hiç beklemedim bu kadarını yani herkes çok beğendi...

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimde jantlar dikkatimi çekti gerçekten hoş görünüyor arabanız.Jantlarda karbon kaplama mı? boya mı?Allah kaza bela vermesin

teşekkürler... fırın boya yaptırdım jantlara

tolgayilmaz55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç Harika Görünüyor Gercekten Tek Eksik , RFC Sticker Kisa Zamanda Temin Edip Araçinizda Görmek İsteriz.. :eyv :eyv

teşekkürler yorum için... nerden temin edilir bilmiyorum ki yoksa hemen yapıştırır verirdim:eyv

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan Tolga,
Umarım memnun kalmışsındır pedal seti ve vites topuzundan.

BURAK.34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence , arka kapı açma yerindeki kromlar gereksiz çünkü araçta kapı kollarını gizleyerek cupe havası verilmiş , kapı kollarının yerini belli ettiğimizde bu havayı kaybettiğini düşünüyorum.Zaten kuşları ve yazıları artık ben söylemiyorum.Ön far ve stoplar altında ki kromlardan ben hoşlanmıyorum.Ama benim aracında stoplarında krom var.Pişmanım koydurduğuma , sonradan hoşuma gitmedi.Vites topuzu on numara olmuş.Jantlar çok akıllıca ve yakışıklı duruyor.Tavan filmi beyaz araçta çok güzel duruyor.Güle güle , kazasız sürüşler dilerim.