CLIO Seramik Kaplama

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar, yakın zamanda aracına seramik kaplama yaptıran var mı?
yaklaşık fiyatları nedir? özellikle Ankarada bildiğiniz iyi bir yer var mı?

akinsancili

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sonax sıfır araçlar için 1250 tl kullanılmış araçlar için 1850 ti fiyat veriyor bu gaziantep için geçerli.

efkanyildirimm

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni clio aldım. Yani siparişi verildi. Araç geldiğinde renault mais ankara da seramik kaput koruma vs yapılcak seramiğin fiyatı 1400 -1450 liraydı.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisten yaptırmaktansa biraz daha fazla verip işi bu tip koruma kaplama olan kurumsal yerlere yaptırmak daha verimli olur.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

Twitter : @tanseler
Instagram : @tanseler
iMessage : tanseler@me.com

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bu seramik konusu bir türlü aklıma yatmıyor. neredeyse boya parasına korumamı olur. bu nasıl bir şeydir ya. sonra seramik ile konular açılmıştı oraki arkadaşlar bakımının falan zor olduğunu söylemişlerdi. bırak dağınık kalsın mantığı işler bence bu durumda.

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seramik kaplama profesyonel olarak yapılmadığında çok daha kötü bir görüntüye sebep verdiğini duymuştum.. ayrıca onu yapana kadar aracı kendi renginde kaplatırım aynı para.. anahtarla bile çizemezler kolay kolay.. çizilirse de sadece çizilen yerin kaplamasını değiştiririm olur biter. arkadaşım alfa romeosunu mat siyaha kaplatmıştı.. o dönem yeniydi kaplama olayları.. elemanın biri gece anahtarla zorlamış.. üstünde iz kalmış kaputun.. gitmiştik beraber kaplamayı kaldırdıklarında kaputta en ufak bir şey yoktu... karar sizin tabi yine de..

duzguns

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seramik kaplama profesyonel olarak yapılmadığında çok daha kötü bir görüntüye sebep verdiğini duymuştum.. ayrıca onu yapana kadar aracı kendi renginde kaplatırım aynı para.. anahtarla bile çizemezler kolay kolay.. çizilirse de sadece çizilen yerin kaplamasını değiştiririm olur biter. arkadaşım alfa romeosunu mat siyaha kaplatmıştı.. o dönem yeniydi kaplama olayları.. elemanın biri gece anahtarla zorlamış.. üstünde iz kalmış kaputun.. gitmiştik beraber kaplamayı kaldırdıklarında kaputta en ufak bir şey yoktu... karar sizin tabi yine de..

dediğiniz doğru profesyonel birisi yapmazsa çok kötü olabiliyor. ondan dolayı daha önce yaptıran birisi var mı diye sordum. seramik kaplama bence kendi renginde kaplamaya göre daha iyi oluyor çünkü arabanın parlaklığını çok güzel gösteriyor. biraz da fiyatlar uygun olsa tabi daha iyi olacak.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

clio2017

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet maalesef cok pahali oldugundan bende hic arastirmamistim

eyver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
seramik kaplama

merhabalar, yakın zamanda aracına seramik kaplama yaptıran var mı?
yaklaşık fiyatları nedir? özellikle Ankarada bildiğiniz iyi bir yer var mı?
yaklaşık 4ay önce sıfıraldığım aracıma yaptırdım. maliyeti 750tl. tavsiye etmediğimi söylemeliyim. bence aracınıza cila yaptırın ışıl ışıl kullanın.seramik kaplama sonuçları için abartılmış bir uygulama.. söylediğim fiyat balıkesir class oto fiyatıdır. 1200 tl den pazarlıkla 750 tl e yapıldı. ilgilenen uygulamalarına bakabilir https://www.facebook.com/KalyaFuat/

cnk66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hep soyledigim sey seramik kaplama yaptirip cizilmez arabam hep parlak kalir ne olursa olsun bu bir yalandir
Heleki seramik kaplama yapip ondan sonra halen benzinliklerde 1tl ye kopuk vurcaksaniz veya kopukle yikatip bezi yere koyup ayaginin ucuyla ustune basip tanzikle yikayan yikamaciya o bezle sildircekseniz yaptirmayin paraniza yazik gunah gercekten.
Egerki ben sonrasindada ugrasirip duzgun yikatirim diyosaniz arastirip yaptirin cok kapsamli konu iscilik ve urun cok onemli yaparkende.