Conta yanmış büyük ihtimal [emoji3064]

Yakupk43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar hiç tadım yok 3 ay önce bir clio 2 aldım almaz olaydım aracım orjinal güzel dosta gidecek bir araç ama aması var tüm bakımlarını yaptırdım baskı balata triger devir daim v kayış vb bu seferde çok dikkat etmeme rağmen hararet yaptı fan açmasına rağmen kapaktan su attığını düşünülerek su ekledim ve uzun yoldan döndüm döndüğümde az birşey daha kullandım yağ kontrol etmek için baktığımda fazla yağ var ve sürekli su eksiltiyor ama performans olarak hiçbir farkı yok ve bir daha hararet yapmadı şimdi ben ne yapayım başına gelen var mı ne kadar tutar bilen var mı [emoji3525]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yakupk43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antifriz hararetten sonra değiştirdim şuan kıpkırmızı

ertangun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Öncelikle geçmiş olsun. Bence silindir kapağı da olabilir.

Bende farklı marka dizel motorda benzer sorunlar yaşadım. Genleşme kabında su eksiltiyordu. Devirdaim kaçırıyor dendi. Devirdaim, Triger vs değişti. Sorun git gide arttı. En son silindir kapağı dendi.

Yakupk43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün 3 tane ustya gösterdim Bir tanesi de kendi Ustam hepsi contan yanmış dedi kendi ustama arabayı bıraktım en aşağı 1000 tl olur dedi Artıp azalması rektefiyeciye ve subaplara bağlı dedi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun su kaçağı contadan mı olmuş başka yerden kaçırma varmı iyice kontrol edilsin devirdaim pompası radyatör su hortumları kontrol edilsin genleşme kabının kapağı eski ise yenisi ( orjinal ile ) değişsin .