CSZ Meggy Yeni FAR Stiliyle :)

alpoçino

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok kardeşim yaa bu zevk meselesi dediğim gibi ya megane candır ;) faz 1 faz 2 farketmez :eyv

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Şahin lere bile yan sanayi mercekli farlar çıkmış... biz filmle boyayla otla çöple uğraşıyoz beya... :cool:

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke angel far taktırsaydın hazır kırıkken hehe megylere çok yakışıyor.

sivaslı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
F3R yada 1.8 19 lara takıntısı olanları sevmiyorum , Flashlara da takıntısı olanları sevmiyorum.
1 deli çok yakıyor diye kuyaya atmış 1000 akıllı çıkaramamış...
takıntısı olanları görüyorum çevre yolunda yanlarından tren gibi geçerken seyrediyorlar megiyi reno

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş maşallah =))

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
keşke angel far taktırsaydın hazır kırıkken hehe megylere çok yakışıyor.

takıntısı olanları görüyorum çevre yolunda yanlarından tren gibi geçerken seyrediyorlar megiyi reno
Angel hic aklıma gelmedi Valla ama iş işten gecti angel zenon falan ister sanrım böylede guzel duruyor. ozellikleda Cam filmleri farlar stoplar arkadaki spoiler Arabanın durusunu Cok değiştirdi Stock megane ile yan yana durunca daglar kadar fark var.. Dediğin o treni herkes söylüyr.. Bırak sen altının değerini sarraf bilir.. Biz memnunsak No problem :eyv

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan farları nerde kararttırıyon ya ben kendim karartmaya çalıştım farın birini yaktım :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Apaçiye kacmasın emm, boyle iyi..

Angel hic aklıma gelmedi Valla ama iş işten gecti angel zenon falan ister sanrım böylede guzel duruyor. ozellikleda Cam filmleri farlar stoplar arkadaki spoiler Arabanın durusunu Cok değiştirdi Stock megane ile yan yana durunca daglar kadar fark var.. Dediğin o treni herkes söylüyr.. Bırak sen altının değerini sarraf bilir.. Biz memnunsak No problem :eyv

Apaçi işi, mercek oluyo angel-xzenon olmuyo mu diyon yane... :slc

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
gökhan farları nerde kararttırıyon ya ben kendim karartmaya çalıştım farın birini yaktım :)
Erdallar otocam eski sanayide Gurel Reno nun yaninda