CSZ Meggy Yeni FAR Stiliyle :)

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaça yapıyorlar :) işcilik iyimi camı falan kırmasınlar :)

Hava soguk ben icten karartmadim adamlarda farlara ozel filmler var kirmizi mavi sari siyah yani degisik tonlar var koruyucu far filmi bu isitici yardimiyla yapiliyor iscilik iyi iki far 25 Tl verdim ben icten karartmayi yapmaz kkmse oncesini kendim yapmistim zaten yeni farlara yapacaktim oda isiiticiyi actm cam catladi hafiften biraktim

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dıştan yaptırmam gece yolculuğu falan bana ters o içten de ben yapamadım :) neyse bakalım kaldı başka bahara :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HEpinize tesekkur ederim sagolun Ama BEnim arabam ondanmı bilmem ama Sanki Faz 1 e daha cok yakısmıs :) :tony

Aldıgım 98 meggy'in Aynı f3R motorlu Faz 2 si vardı Kucuk bi fiyat farkıyla alabiliyordum ama inanın bana Faz 1 daha hos görünüyor herhaliyle gözüme.. Kaput far panjur Tampon Ve özellikle sisleri daha güzel.. Makyajlı halini begenmiyorum.. Herkesn arabası kendine guzeldir ama benim secimim faz 1

faz1 yeni faz 2 eski gibi duruyor:D ben buraya ilk yazdığımda herkes faz iki al demişti sevmiyorum tipini diğincede çook kızan olmuştu:) o aklıma geldi birden :D duruş konusunda yalnız olmadığımı bilmek güzel :D

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yakışıklı olmuş :cool:

Normal cam filmi mi yoksa farlara özel bir film mi bunlar?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Adam Yaşıyor Ölmemiş, Hacı Kaçırdılar Felan Sandıydık Korktuk Nerelerdesin Sen Yahu hihi

Normal Bildiğin Cam Filmi Bunlar :eyv

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Adam Yaşıyor Ölmemiş, Hacı Kaçırdılar Felan Sandıydık Korktuk Nerelerdesin Sen Yahu hihi

Hacı napalım okul falan uğraşıyoruz anca rahatladım :aytuğ

tasdas59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok başarılı olmuş yapılabilir fakat yolu göstermede sıkıntı yaşıomusun ?

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dıştan yaptırmam gece yolculuğu falan bana ters o içten de ben yapamadım :) neyse bakalım kaldı başka bahara :)
Kardeşim Uzaklastıkca film siyah gozukuyor ama yaklastıkca acılıyor naasıl bisey anlamadım ama gece gorusunde hic eksilme olmadı diyebilirim fazla bişey farketmiyor :eyv

faz1 yeni faz 2 eski gibi duruyor:D ben buraya ilk yazdığımda herkes faz iki al demişti sevmiyorum tipini diğincede çook kızan olmuştu:) o aklıma geldi birden :D duruş konusunda yalnız olmadığımı bilmek güzel :D
Aynen Aynen Faz1 Candır :)

Normal Cam Filminden 2 belki 3 Kat kalın Ve oldukca Saglam bi malzeme Adam yparken baktım Cam filmi değil. .. Belki Cam filmiyle yapanlar vardır ama değil yani bu FAR için..

Nettin Cemal Kaan :D FAr filmi Cam filminden 2-3 kat daha kalın saglam bi malzeme Bu Far filmi

cok başarılı olmuş yapılabilir fakat yolu göstermede sıkıntı yaşıomusun ?
Yok kesinlikle herhangi bir problem yasatmıyor.. Rahatlıkla uygulayın :eyv

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardeşim süper olmuş güle güle kullan.:eyvBirde spoon olsa süper olacak.:aytuğ